gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalan Dünya Açılay gerçek adı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar yalan dünya dizisinde ki açılayın gerçek adı nedir acaba. Bana açılayın gerçek ismini ve fotosunu verirmisiniz:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalan Dünya Açılay gerçek adı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  2. Yalan Dünya Orçun gerçek adı

Yalan Dünya Orçun gerçek adı

hanımlar Yalan Dünya dizisinde ki Orçunun gerçek adı nedir acaba bilen var mı? :D
  3. Yalan Dünya Tülay'ın gerçek sevgilisi ( İrem Sak )

Yalan Dünya Tülay'ın gerçek sevgilisi ( İrem Sak )

Yalan Dünya Dizisinde Pavyon şarkıcısını canlandıran Gerçek Adı İrem Sak olan sevgili sanatçımızın meğerse bir sevgilisi varmış arkadaşlarım. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Ali Sunal İle aşk dedikodularına karışmıştı adı. Ancak Sak'ın iki yıldır Sunal'ın da rol aldığı 5'er Beş'er adlı dizide oynayan oyuncu Okan Cabalar'la birlikte olduğu ortaya çıktı. Güzel oyuncunun sevgilisiyle...
  4. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.

Sayfayı Paylaş