gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Yalan dünya bitiyor mu?

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [h=2]Komedi dizisi Yalan Dünya'nın biteceği haberlerine, Gülse Birsel son verdi...[/h]Kanal D'de ekrana gelen Yalan Dünya dizisinin biteceği yönünde çıkan iddialara dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel'den yanıt geldi.

Twitter kullanmayan Gülse Birsel, telefonunda not defterine yazdığı açıklamayı, Yalan Dünya'nın oyuncusu Hasibe Eren aracılığıyla yayınladı. Birsel, Yalan Dünya'nın bitmediğini ve devam edeceğini belirterek, "İkide bir ilgi çekmeye çalışan arkadaşların çıkarttığı Yalan Dünya bitiyor dedikodusu deli saçmasıdır. Sadece bu sene değil gelecek sene de yayındayız, neşeliyiz" dedi.

Kanal D'de yayın günü değişen Yalan Dünya, geçtiğimiz Pazartesi oyuncusu Beyazıt Öztürk'ün yurtdışında olmasından dolayı çekimler aksayınca ekrana gelmemişti. Daha önce de yayınına bazı haftalarda ara veren Yalan Dünya için sık sık biteceği yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

Yalan dünya bitiyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  2. Yalan Dünya

Yalan Dünya

geçici olan - ölümlü olan hayat (bende gülemedim yalan dünyada.... (şarkı sözü):)
  3. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.
  4. Orçun Yalan Dünya Dizisinden Ayrılıyor mu Diye Merak Edenlere !

Orçun Yalan Dünya Dizisinden Ayrılıyor mu Diye Merak Edenlere !

Bartu Küçükçağlayan Yalan Dünyadan Ayrılıyor Mu Orçun Diziden Ayrılıyor Mu Şu anda yaz tatilinde olan ekranların gülmekten kırıp geçiren başarılı dizilerinden Yalan Dünya yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanırken çıkan dedikodular arada bir ortalığı karıştırıyor melekler. Son günlerde ki dedikodu ise Orçun'un diziden ayrılacağı dedikoduları. Lafı fazla uzatmıyor Bartu Küçükçağlayan...
  5. Vicdan Dizisi Bitiyor mu?

Vicdan Dizisi Bitiyor mu?

vicdan dizisi, kanal d vicdan dizisi, vicdan dizisi final Sevgili melekler, Kanal D'nin istenen reytingi yakalayamayan dizisi Vicdan'ın erken final yapacağı bildirildi. Bu durum üzerine dizinin fanatikleri tarafından sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutuldu. Büyüyen tepkiler twitterda yürütülen kampanyalarla dizinin devam etmesi için dile getiriliyor. İşte detaylar.. Twitter’da...

Sayfayı Paylaş