gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalan Dünya Bora Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözü 25 Mayıs da ki şarkı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya Bora Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözü 25 Mayıs da ki bölümde söylediği şarkının sözlerini yazar mısınız acaba?

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Yalan Dünya Bora Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözü 25 Mayıs da ki şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bora Duran şarkı sözleri

Bora Duran şarkı sözleri

bora duman gül senin tenin şarkı sözü bora duran şarkıları duran aynalar şarkı sözü ın şarkıları bora duran, ayna, beni öldürdün, dalgın, duman duman, gül senin tenin, şarkı, sözleri, sözü ve dahası burada arkadaşlar Şarkıları dillere destan olan, başarılı şarkıcı Bora Duran'ın son albümünde ki şarkılarının sözlerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Bora Duran -...
  2. Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısının sözleri

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısının sözleri

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya dizi müziği Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısı sözleri Yalan dünya dizisi şarkı sözleri bildiğiniz gibi Nil Karaibrahimgil'e ait Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Nil Karaibrahimgil Yalan dünya dizi şarkısının sözlerini sizlerle paylaşuıyoruz arkadaşlar. Yalan dünya yalan dünya yalan dünya Var aşk da var yaz da var güz de var şu hayatta saz da var caz...
  3. Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü

Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü

Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü için arama yaptım ama bulamadım ya da sorun bendeydi arayamadım neyse işte kısa yol olarak burdan yazdım size lüttfen Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözlerini yazın bana
  4. Yalan Dünya 25 Mayısta Boranın söylediği şarkı lazım bana

Yalan Dünya 25 Mayısta Boranın söylediği şarkı lazım bana

Yalan Dünya 25 Mayısta Boranın söylediği şarkı için yazıyorum size lütfen bana o şarkının sözlerini yazar mısınız kızlar?
  5. Yalan Dünya Dizisinde Bora'nın Söylediği Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü..

Yalan Dünya Dizisinde Bora'nın Söylediği Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü..

Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü Yalan Dünya Boranın Söylediği Şarkı Severek izlediğimiz Yalan Dünya'da Boranın söylediği Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözlerini sizinle paylaşıyorum....Peki Bora yani Öner Erkan kimdir merak eden meleklerimize... Yalan Dünya 25 Mayıs Bora Aldırma deli Gönlüm şarkısı sözü Hergün bir şey daha biter Giderek acı vermez biten şeyler Kayıtsız bir razı oluş başlar...

Sayfayı Paylaş