Yalan Dünya disizi oyuncu kadrosu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    902
    Ödül Puanları:
    113
    Yalan dünya dizisi oyuncuları kimler, oyuncu kadrosu, konusu kimler oynuyor... Ne o cümlelerden bişey anlamadınız dimi arkadaşlarım. Şöyle söyleyeyim sizlere Avrupa Yakası dizisinin yazarı Gülse Birsel öyle bir dizi ile geliyor ki oyuncu kadrosunu birazdan sizlerle paylaştığımda meleklerim inanılmaz şaşıracak ve mutlu olacaksınız :D:D

< Resme gitmek için tıklayın >

Avrupa Yakası'nın senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ‘Yalan Dünya’ Ocak 2012'de Kanal D'de başlıyor.

Cihangir’deki oyunculuk piyasasını anlatacak olan komedi dizisinin kadrosunda Gülse Birsel'in yanı sıra Olgun Şimşek, Hasibe Eren, Beyazıt Öztürk, Sarp Apak, Nihal Yalçın ve Bartu Küçükçağlayan yer alacak.

Yalan Dünya disizi oyuncu kadrosu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gel dese aşk disizi oyuncu kadrosu

Tnt de yakında ekranlarda yerini alacak olan gel dese aşk isimli bir dizi oynayacak kızlar. Bu dizinin oyuncuları kimler hangi oyuncular oynuyor ve oyuncu kadrolarını bana yazmanız yada resimlerini atmanız mümkün mü teşekkür ediyorum.
  2. al yazmalım disizi oyuncuları resimleri var mı

Kızlar al yazmalım dizi oyuncuları resimleri ve oyuncular hakkında bilgi var mı sağolun ?
  3. hababam uzay disizi oyuncuları

hababam uzay oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi arıyorum star tv ekranlarında ocak 2012 de gsterime girecekmiş tşk.
  4. Yalan Dünya dizisi oyuncu kadrosu

Yalan dizisinde kimler oynuyor ? Yalan Dünya dizisi ne zaman başlayacak. Yalan Dünya dizisi konusu nedir ? Kanal D ekranlarından sevenleri ile buluşacak olan Yalan Dünya dizisinde Bir DÜNYA sanatçı var. Birazdan sizlere kadroyu verdiğimde emin olun OHAAA olacaksınız :D:D Yakında diyor ama net bir tarih yok tv lerden izlersiniz. KİMLER OYNUYOR OYUNCU KADROSU İSİMLERİ Gülse Birsel, Altan...
  5. Yalan Dünya Oyuncuları Ve Rolleri

Yalan Dünya Oyuncuları Ve Rolleri için de bir konu açarsanız çok sevinirim ben bu diziyi ve hele de oyuncularını çok beğeniyorum :)

Sayfayı Paylaş