gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yalan Dünya Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlıyor ?

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Yalan Dünya Ne Zaman Başlayacak

Sevgili melekler, televizyonda ki komedi dizileri içinde ayrı bir yere sahip olan, başarılı gazeteci, senarist, yazar ve oyuncu Gülse Birsel 'in kaleme aldığı ve oynadığı Yalan Dünya Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte detaylar...

Merakla beklenen Yalan Dünya dizisinin yeni sezon bölümleri 21 Kasım Cuma günü başlıyor. Ayrıca 21 Kasım'da Yalan Dünya dizisinden sonra Beyaz Show da sevenleriyle buluşacak.

Yalan Dünya Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Arkadaşlarım Behzat Ç dizisi yeni sezonda hangi kanalda ve ne zaman başlayacak bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın benimle lütfen merak ediyorum çünkü.
  2. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Sevgili melekler, kış sezonu boyunca ilgiyle izlenen dizilerden biri olan Bir Çocuk Sevdim sezon finali ile izleyiciye veda etti. Bu yazımızda Bir Çocuk Sevdim yeni sezon ne zaman diye merak edenlere yayın tarihi ile ilgili bilgiler veriyoruz ... :) Heyecanlı bir bölümle ekranlara veda eden Bir Çocuk...
  3. Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi diziseverler tarafından merakla bekleniyor. Yönetmeninin diziden ayrıldığı haberini verdiğimiz Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi bilgisini ve bir hatırlatma olarak sezon finali bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz sevgili melekler.. Merakla beklenen Suskunlar dizisi 6...
  4. Yalan Dünya Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yalan Dünya Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

yalan dünya dizisi, yalan dünya dizisi yeni sezon, yalan dünya başlama tarihi Sevgili melekler, yeni sezonun açılması ve tatile giren dizilerin birer ikişer yayına başlamasına rağmen Yalan Dünya dizisinin tanıtım fragmanının dahi yayınlanmaması dizinin hayranları arasında merak yarattı... Geçen sene sık sık yayın günü değiştiği için yayından kaldırıldığı yönünde dedikodular çıkan...
  5. "Arkadaşım Hoşgeldin" Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"Arkadaşım Hoşgeldin" Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

arkadaşım hoşgeldin, arkadaşım hoşgeldin yeni sezon, tolga çevik yeni sezon Sevgili melekler, Kanal D'nin beğeniyle izlenen komedi programı "Arkadaşım Hoşgeldin" hayranları merakla yeni sezonu bekliyor. Ezgi Mola ve Tolga Çevik’in rol aldığı yaptığı sevilen komedi programı ”Arkadaşım Hoşgeldin” yeni sezonda da sürprizlerle geliyor. Sevilen programın yayın tarihi de belli oldu ve...

Sayfayı Paylaş