gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Yalan Dünya Dizisinde Bora'nın Söylediği Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü..

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü Yalan Dünya Boranın Söylediği Şarkı

Severek izlediğimiz Yalan Dünya'da Boranın söylediği Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözlerini sizinle paylaşıyorum....Peki Bora yani Öner Erkan kimdir merak eden meleklerimize...

Yalan Dünya 25 Mayıs Bora Aldırma deli Gönlüm şarkısı sözü

Hergün bir şey daha biter
    Giderek acı vermez biten şeyler
    Kayıtsız bir razı oluş başlar
    Sıradan izler bırakır en tutkulu aşklar

Aldırma deli gönlüm
    Giden gitsin
    Sen şarkılar söyle içinden boşver

Yalanlarla yasaklarla
    Yazılır hesabına günah günler
    Bitmez bu son pişmanlıklar ah
    Soluyor birer birer içimizdeki güller

Yalan Dünya Dizisinde Bora'nın Söylediği Aldırma Deli Gönlüm Şarkı Sözü.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Aldırma Deli Gönlüm

Hülya Avşar - Aldırma Deli Gönlüm

Her gün bir şey daha biter Giderek acı vermez biten şeyler Kayıtsız bir razı oluş başlar Sıradan izler bırakır en tutkulu aşklar Aldırma deli gönlüm Giden gitsin Sen şarkılar söyle içinden boş ver Yalanlarla yasaklarla Yazılır hesabına günah günler Bitmez bu son pişmanlıklar ah Soluyor birer birer içimizdeki güller
  2. leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun, dizisi, finali, bitişi, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... trt1'in sevilen dizilerinden leyla ile mecnunun finalinde çalan yalan şarkısının sözleri burda meleklerim. YALAN Düşerken duramazsın Susarken anlatamazsın Belkide ne bileyim ben Uzaksan duyamazsın Bıraksan bulamazsın Nerdeyim bilmiyorum benYalan, ne diyorsam, ne duyduysam hep yalan Yalan, kim ne...
  3. Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği Ölürüm hasretine sözleri Kuzey Güney Ölürüm hasretine sözleri Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney'de Cemre karakterinin söylediği şarkının sözlerini merak eden var mı içinizde melekler ? İşte Cemre'nin söylediği o şarkı :tik: Gördünmü bak bizden öteside varmis... Yasananlarin hepsi meger birer yalanmis... Kaderimde buda mi vardi? Sevdigimi baskalariyla...
  4. Yalan Dünya Bora Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözü 25 Mayıs da ki şarkı

Yalan Dünya Bora Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözü 25 Mayıs da ki şarkı

Yalan Dünya Bora Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözü 25 Mayıs da ki bölümde söylediği şarkının sözlerini yazar mısınız acaba?
  5. Yalan Dünya 25 Mayısta Boranın söylediği şarkı lazım bana

Yalan Dünya 25 Mayısta Boranın söylediği şarkı lazım bana

Yalan Dünya 25 Mayısta Boranın söylediği şarkı için yazıyorum size lütfen bana o şarkının sözlerini yazar mısınız kızlar?

Sayfayı Paylaş