gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak 'ın En Güzel Fotoğrafları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

irem sak resimleri irem sak fotoğrafları

Sevgili melekler, ekranların en çok beğenilen komedi dizilerinin başında gelen Yalan Dünya ilgiyle rakip ediliyor. Her rolün oyunculara tabir yerindeyse cuk oturduğu dizide özellikle İrem Sak 'ın başarısı göz dolduruyor. Bu yazımızda sizlere İrem Sak fotoğrafları içinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)

Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak 'ın En Güzel Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalan Dünya İrem Sak Resimleri

Yalan Dünya İrem Sak Resimleri

Yalan Dünya Tülay Resimleri Yalan Dünya İrem Sak Resimleri İrem Sak Fotoğrafları Yalan dünya dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu İrem Sak resimlerini, İrem Sak hayranları ve diziyi sevenler için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  2. Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap

Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap

Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap hangi kitaptır baktım ama gözler iyi seçmiyor ki göremedim kitabın adını söylediysede kaçırdım artık dyamadım :)
  3. Yalan Dünya Tülay'ın gerçek sevgilisi ( İrem Sak )

Yalan Dünya Tülay'ın gerçek sevgilisi ( İrem Sak )

Yalan Dünya Dizisinde Pavyon şarkıcısını canlandıran Gerçek Adı İrem Sak olan sevgili sanatçımızın meğerse bir sevgilisi varmış arkadaşlarım. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Ali Sunal İle aşk dedikodularına karışmıştı adı. Ancak Sak'ın iki yıldır Sunal'ın da rol aldığı 5'er Beş'er adlı dizide oynayan oyuncu Okan Cabalar'la birlikte olduğu ortaya çıktı. Güzel oyuncunun sevgilisiyle...
  4. Yavuz Seçkin Yalan Dünya Dizisinde

Yavuz Seçkin Yalan Dünya Dizisinde

Bu konu; Yavuz Seçkin Yalan Dünya Dizisinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en çok güldüren dizilerinden Yalan Dünya 'da yeni bir konuk oyuncu rol alacak. Bu isim Yavuz Seçkin.. Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, “Avrupa Yakası”nda birlikte çalıştığı Gülse Birsel'in yeni dizisi “Yalan Dünya” dizisine konuk oyuncu olarak katılacak. Seçkin, Kanal D...
  5. Yalan Dünya Dizisinin En Komik Karakteri Kim?

Yalan Dünya Dizisinin En Komik Karakteri Kim?

yalan dünya dizisi yalan dünya dizi karakterleri Sevgili melekler, hemen hepimizin beğenerek izlediği Yalan Dünya dizisi her bölümüyle bizi kırıp geçiriyor. Gülse Birsel'in harika senaryosuyla her hafta evlerimize konuk olan Yalan Dünya dizisinin karakterleri de büyük ilkgi görüyor. Orçun'dan Zerrin'e Çağatay'dan Gülistan'a kadar her biri ayrı komik karakterlere geçtiğimiz günlerde yeni bir...

Sayfayı Paylaş