gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yalan Dünya 'nın Yayın Günü Değişti !

Konu, 'Yalan Dünya' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; yalan dünyanın yayın günü değişti haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Kanal D 'nin reytingli dizilerinde Yalan Dünya bir kez daha yayın gününü ve yayın saatini değiştirdi. Dizi artık Pazartesi günleri yayınlanacak ve yayın saati de 20:00 olacak. senaryosunu Gülse Birsel ’in kaleme aldığı, başrollerini Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay, Okan Çabalar ve Gönül Ülkü’nün paylaştıkları komedi dizisi “Yalan Dünya”, 21 Ocak Pazartesi’den itibaren yeni bölümleri ile, kendi gününde ve saat 20.00 ekrana gelecek.

Yalan Dünya 'nın Yayın Günü Değişti ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atv'de Dizilerin Yayın Günü Değişti

Atv'de Dizilerin Yayın Günü Değişti

atv diziler yayın günleri seni bana yazmışlar kalbim seni seçti yayın günü değişti hangi gün yayınlanacak hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Atv'nin iki sevilen dizisi Seni Bana Yazmışlar ve Kalbim Seni Seçti'nin yayın günleri değişti melekler...Cemal Hünal'ın oynadığı sevilen dizi Seni Bana Yazmışlar ve Ebru Cündübeyoğlu'nun oynadığı Kalbim Seni Seçti'nin yayın günü ile ilgili...
  2. Yalan Dünya Yayında İyi Seyirler...

Yalan Dünya Yayında İyi Seyirler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yalan dünyanın yayın günü mü değişti

yalan dünyanın yayın günü mü değişti

Öyle bir şey duydum ama yalan dünya dizisinin yayın günü değişti dediler. Ne gün izleyeceğiz diziyi ?
  4. "Kayıp" Dizisinin Yayın Günü Değişti

"Kayıp" Dizisinin Yayın Günü Değişti

kayıp dizisi, kayıp dizisi yayın günü, kayıp dizisinin yayın tarihi Sevgili melekler, Kanal D'nin sevilen dizisi Kayıp'ın yayın günü değişti. İlk olarak Cuma akşamları 20.00'de yayınlanan Kayıp, daha sonra Cumartesi akşamına alınmıştı. Reytinglerde umduğu başarıyı yakalayamayan Kayıp dizisi, yayından kaldırılan Fatih dizisinden boşalan yere geldi. Kayıp artık Pazartesi akşamları 20.00'de...
  5. A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

aşk dizisi yayın günü, aşk dizisi, aşk dizisi hangi gün Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden A.Ş.K.'ın yayın günü değiştiç Başrollerinde Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ı izlediğimiz A.Ş.K. dizisini her pazartesi akşamı 22:00'den itibaren izleyebiliriz.

Sayfayı Paylaş