gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalan dünya Orçun sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yalan dünya Orçun sözleri var mı sizde? Arkadaşlar Yalan dünya dizisnde ki Orçunun sözleri ne kadar komik ya gül gül öçldüm sapık mıdır nedir o :D Orçun sözleri var mı sizin sitenizde acaba

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
Yalan dünya Orçun sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalan Dünya Orçun gerçek adı

Yalan Dünya Orçun gerçek adı

hanımlar Yalan Dünya dizisinde ki Orçunun gerçek adı nedir acaba bilen var mı? :D
  2. Yalan Dünya Orçun Sözleri :D

Yalan Dünya Orçun Sözleri :D

Yalan Dünya'nın Orçun'u Gaffur ve Burhan Altıntop'tan sonra Gülse Birsel'in yeni bombası. Sanal alemde büyük beğeni toplayan Orçun'un en beğenilen sözlerini burada paylaşmaya başlayalım. İşte Orçun'un birkaç repliği. - Ben iyiyim ama babam öküz - Yazık ne kadarda güzel bi kızsın - Öpüşelim mi? Işılay'ı da çağır 3'ümüz öpüşelim :D:D
  3. Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri Murat Dalkılıç hayranlarına ve siz sevgili melek'lerimize bu sayfamızda Murat Dalkılıç Yalan Dünya adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz kızlar. Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısının sözü Hiç kimse dinlemiyor Kalbin ne söylediğini Kimse gerçeği görmüyor Hayat yokuşlarında Yalan savaşlarıyla Kimse gerçeğini bilmiyor...
  4. Yalan Dünya orçun replikleri var mı ?

Yalan Dünya orçun replikleri var mı ?

Orçun replikleri arıyorum kızlar. Çok hoşuma gidiyorbu adamın salaşlığı ve olaylar karşısındaki inanılmaz duruşu bayılıyorum yahu :)
  5. Orçun Yalan Dünya Dizisinden Ayrılıyor mu Diye Merak Edenlere !

Orçun Yalan Dünya Dizisinden Ayrılıyor mu Diye Merak Edenlere !

Bartu Küçükçağlayan Yalan Dünyadan Ayrılıyor Mu Orçun Diziden Ayrılıyor Mu Şu anda yaz tatilinde olan ekranların gülmekten kırıp geçiren başarılı dizilerinden Yalan Dünya yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanırken çıkan dedikodular arada bir ortalığı karıştırıyor melekler. Son günlerde ki dedikodu ise Orçun'un diziden ayrılacağı dedikoduları. Lafı fazla uzatmıyor Bartu Küçükçağlayan...

Sayfayı Paylaş