gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap hangi kitaptır baktım ama gözler iyi seçmiyor ki göremedim kitabın adını söylediysede kaçırdım artık dyamadım :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalan Dünya dizisinin son bölümünde Tülay kitap okumaya merak salmıştır. Dizinin son bölümünde elinde düşürmediği kitap merak edenler için; Tolstoy'un Anna Karenina adlı romanıdır.
    Anna Karenina, Lev Tolstoy tarafından yazılmış, Rus Habercisi'nin 1873-1877 yılları arasındaki döneminde, bölümler halinde basılmış romandır. 125 farklı yazarın belirlediği bir listede zamanımıza kadar yazılmış en iyi roman olarak görülmüştür.

Yalan Dünya Tülay ın Okuduğu Kitap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AtatÜrkÜn OkuduĞu Ve YazdiĞi Kİtaplar

AtatÜrkÜn OkuduĞu Ve YazdiĞi Kİtaplar

atatürk ün okuduğu ve yazdığı kitaplar atatürkün okuduğu ve yazdığı kitaplar atatürkün okudugu yazdıgı atatürk geometri kitabını hangi şartlarda yazmıştır ATATÜRKÜN KİTAPLIĞINDAKİ TÜRKÇE VE OSMANLICA KİTAPLARDAN BAZILARI: Ahmet Vefik Paşa : Lehçe-i Osmani Mehmet Salahi : Kamus-u Osmani Avram Galanti : Türkçede Arabi ve Latin Harfleri ve İmla Meselesi Mehmet Ali : Tahsil-i Lisan-ı Alman...
  2. Atatürk 'ün Okuduğu Kitaplar

Atatürk 'ün Okuduğu Kitaplar

atatürk ün okumaya verdiği önem ve okuduğu kitaplar Kuşkusuz ki Ulu önder Atatürk yaşamı boyunca -savaş meydanlarında bulunduğu cepheler dahil- bulduğu her fırsatta kitap okuma konusuna hassasiyetle eğilmiş, okumaya önem vermiş, okuduğu bu yapıtlar onun ilmi, fikri, insani yönüne ve kültürel alt yapısına çok büyük değerler kazandırmıştır.Atatürk'ün Kitaplığında yer alan Türkçe ve Osmanlıca...
  3. Atatürk'ün okuduğu kitapların listesi

Atatürk'ün okuduğu kitapların listesi

Atatürk'ün okuduğu kitaplar adları konuları Atatürk'ün okuduğu kitapların konusu nedir Atatürk'ün okuduğu kitapların sayısı Ulu önder Atatürk'ün Fransızcası çok iyiydi meleklerim.... Atatürk'ün hangi kitapları okuduğu ile ilgili araştırmalar yaptım ve aşağıdaki bilgilere ulaştım. ATATÜRKÜN KİTAPLIĞINDAKİ TÜRKÇE VE OSMANLICA KİTAPLARDAN BAZILARI Ahmet Vefik Paşa : Lehçe-i Osmani Ahmet Vefik...
  4. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.
  5. Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak 'ın En Güzel Fotoğrafları

Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak 'ın En Güzel Fotoğrafları

irem sak resimleri irem sak fotoğrafları Sevgili melekler, ekranların en çok beğenilen komedi dizilerinin başında gelen Yalan Dünya ilgiyle rakip ediliyor. Her rolün oyunculara tabir yerindeyse cuk oturduğu dizide özellikle İrem Sak 'ın başarısı göz dolduruyor. Bu yazımızda sizlere İrem Sak fotoğrafları içinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)

Sayfayı Paylaş