gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalan Dünya Tülay'ın gerçek sevgilisi ( İrem Sak )

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya Dizisinde Pavyon şarkıcısını canlandıran Gerçek Adı İrem Sak olan sevgili sanatçımızın meğerse bir sevgilisi varmış arkadaşlarım. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Ali Sunal İle aşk dedikodularına karışmıştı adı. [​IMG] Ancak Sak'ın iki yıldır Sunal'ın da rol aldığı 5'er Beş'er adlı dizide oynayan oyuncu Okan Cabalar'la birlikte olduğu ortaya çıktı. Güzel oyuncunun sevgilisiyle evlilik planları yaptığı ancak araya Yalan Dünya'nın çekimlerinin girdiği öğrenildi.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bayılıyorum bu kadının oyunculuğuna ya :) Yalan dünya dizisinde ki bütün karakterleri seviyorum ama Tülay karakteri bir başka doğrusu :)

Yalan Dünya Tülay'ın gerçek sevgilisi ( İrem Sak ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalan Dünya Orçun gerçek adı

Yalan Dünya Orçun gerçek adı

hanımlar Yalan Dünya dizisinde ki Orçunun gerçek adı nedir acaba bilen var mı? :D
  2. Yalan Dünya Açılay gerçek adı

Yalan Dünya Açılay gerçek adı

kızlar yalan dünya dizisinde ki açılayın gerçek adı nedir acaba. Bana açılayın gerçek ismini ve fotosunu verirmisiniz:)
  3. Yalan Dünya İrem Sak Resimleri

Yalan Dünya İrem Sak Resimleri

Yalan Dünya Tülay Resimleri Yalan Dünya İrem Sak Resimleri İrem Sak Fotoğrafları Yalan dünya dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu İrem Sak resimlerini, İrem Sak hayranları ve diziyi sevenler için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  4. İrem Sak biyografi bilgileri

İrem Sak biyografi bilgileri

İrem Sak kimdir İrem Sak biyografi Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan Dünya'da Salahattin'in sevgilisi Tülay'ı canladıran ve benimde çok beğendiğim bir tiplemeye can veren başarılı oyuncu İrem Sak'ın biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyorum Melek'ler:) 9 Şubat 1986 doğumlu genç ve güzel bayanın memleketi Sivas. İrem Sak bir kaç reklam filminde oynadıktan sonra Beşiktaş Kültür Merkezi...
  5. Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak 'ın En Güzel Fotoğrafları

Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak 'ın En Güzel Fotoğrafları

irem sak resimleri irem sak fotoğrafları Sevgili melekler, ekranların en çok beğenilen komedi dizilerinin başında gelen Yalan Dünya ilgiyle rakip ediliyor. Her rolün oyunculara tabir yerindeyse cuk oturduğu dizide özellikle İrem Sak 'ın başarısı göz dolduruyor. Bu yazımızda sizlere İrem Sak fotoğrafları içinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)

Sayfayı Paylaş