gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri

Konu, 'Yalan Dünya' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya Tufan Resimleri Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri
    Tuna Orhan Fotoğrafları

Elveda Rumeli dizisinde Terzi Asan (Hasan değil Asannn) :) rolünü canlandıran usta tiyatrocu ve oyuncu Tuna Orhan, Yalan dünya dizisinde de rol alıyor. Başarılı bulduğum bu oyuncunun resimlerini sizlerle paylaşıyorum melek'ler:)

Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Hakalmaz - Yalan Dünya

Orhan Hakalmaz - Yalan Dünya

Hep sen mi ağladın Hep sen mi yandın Bende gülemedim yalan dünyada Sen beni gönlünce mutlu mu sandın Bende gülemedim yalan dünyada Ah yalan dünya yalan dünya Yalandan yüzüme gülen dünyada Sen ağladın canım Ben ise yandım Dünyayı gönlünce mutlu mu sandın Boş yere ağladım boşuna yandım Bende gülemedim yalan dünyada
  2. Yalan Dünya Gönül Ülkü Resimleri

Yalan Dünya Gönül Ülkü Resimleri

Yalan Dünya Afife Resimleri Yalan Dünya Gönül Ülkü Resimleri Gönül Ülkü Fotoğrafları Yalan Dünya dizisinde Afife karakterine can veren, usta oyuncu Gönül Ülkü resimlerini sizlerle bu sayfamızda payalşıyoruz Melek'ler.
  3. Yalan Dünya İrem Sak Resimleri

Yalan Dünya İrem Sak Resimleri

Yalan Dünya Tülay Resimleri Yalan Dünya İrem Sak Resimleri İrem Sak Fotoğrafları Yalan dünya dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu İrem Sak resimlerini, İrem Sak hayranları ve diziyi sevenler için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  4. Yalan Dünya Hakan Meriçliler Resimleri

Yalan Dünya Hakan Meriçliler Resimleri

Yalan Dünya Çağatay Resimleri Yalan Dünya Hakan Meriçliler Resimleri Hakan Meriçliler Fotoğrafları Şimdilerde Yalan Dünya adlı dizide Çağatay rolünü canladıran başarılı oyuncu Hakan Meriçliler resimlerini, diziyi sevenler ve meraklı melek'ler için bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlarım:)
  5. Yalan Dünya Ömür Arpacı Resimleri

Yalan Dünya Ömür Arpacı Resimleri

Yalan Dünya Reis Resimleri Yalan Dünya Ömür Arpacı Resimleri Ömür Arpacı Fotoğrafları Papatyam adlı dizide de Karadenizli sucu rolünü oynayan Ömür Arpacı'nın Yalan dünya adlı dizide de rol alacağını duyunca iki dizide nasıl yapacak diye merak etmiştim. Ta ki Papatyam dizisi geçtiğimiz günlerde final yapınca anladım:) Sevgili Melek'ler, şahsen oyunculuğunu beğendiğim Ömür Arpacı'yı Yalan...

Sayfayı Paylaş