gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Yalan Dünya Yayında İyi Seyirler...

Konu, 'Çöplük' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yalan Dünya Yayında İyi Seyirler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  2. Yalan Dünya

Yalan Dünya

geçici olan - ölümlü olan hayat (bende gülemedim yalan dünyada.... (şarkı sözü):)
  3. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.
  4. yalan dünyanın yayın günü mü değişti

yalan dünyanın yayın günü mü değişti

Öyle bir şey duydum ama yalan dünya dizisinin yayın günü değişti dediler. Ne gün izleyeceğiz diziyi ?
  5. Yalan Dünya 'nın Yayın Günü Değişti !

Yalan Dünya 'nın Yayın Günü Değişti !

Bu konu; yalan dünyanın yayın günü değişti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kanal D 'nin reytingli dizilerinde Yalan Dünya bir kez daha yayın gününü ve yayın saatini değiştirdi. Dizi artık Pazartesi günleri yayınlanacak ve yayın saati de 20:00 olacak. senaryosunu Gülse Birsel ’in kaleme aldığı, başrollerini Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk,...

Sayfayı Paylaş