gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yalan Dünya

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

geçici olan - ölümlü olan hayat (bende gülemedim yalan dünyada.... (şarkı sözü):)

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yalan Dünya
    "Yalan dünya, herşey bomboş
    Hancı sarhoş, yolcu sarhoş"

denmesinin mutlaka bir sebebi var dedirten, yandığımız onca yangının birgün mutlaka söneceğini, herkesin gelip geçiciliğini ve kefenine cep yaptırmasının anlamsız olduğunu unutmaması gerektiğini de bildiren anlamlı söz...

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Yalan Dünya

Bir vefatın veya bir kaybın ardından yalan dünya fani dünya dillerde hep söylenir.

4. eeliff

eeliff Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    içinde bulundugumuz yerın efkarlanmıs ısmı

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Dunya ya gelen her canlinin yasamak zorunda oldugu hayat .

Yalan Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  2. Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri var mı sizde? Arkadaşlar Yalan dünya dizisnde ki Orçunun sözleri ne kadar komik ya gül gül öçldüm sapık mıdır nedir o :D Orçun sözleri var mı sizin sitenizde acaba
  3. Yalan dünya replikleri

Yalan dünya replikleri

Arkadaşlarım Yalan dünya dizisine bayılıyorum ve repliklerni merak ediyorum varsa benimle yaplaşırmısınız lütfen. Tşk ediyorum. Ben bildiğim bir tanesini sizlerle paylaşayım bari Selahattin: Hay dili li li değildi neydi o yaaa, Göz var İzan var mıydı? Damsız girilmez, İkili Kamara değildi neydi o yaaa Gülistan: İşine gelmediği için unuttun Selahattin gözüm üstünde işareti bu ayağını denk al...
  4. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.
  5. Yalan dünya bitiyor mu?

Yalan dünya bitiyor mu?

Komedi dizisi Yalan Dünya'nın biteceği haberlerine, Gülse Birsel son verdi...Kanal D'de ekrana gelen Yalan Dünya dizisinin biteceği yönünde çıkan iddialara dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel'den yanıt geldi. Twitter kullanmayan Gülse Birsel, telefonunda not defterine yazdığı açıklamayı, Yalan Dünya'nın oyuncusu Hasibe Eren aracılığıyla yayınladı. Birsel, Yalan Dünya'nın bitmediğini...

Sayfayı Paylaş