gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Yalan Dünya'nın Nurhayat'ı Reklama El Attı....Nasıl mı?

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya Nurhayat Yalan Dünya Nurhayat Reklamı

Çoğunuzun severek izlediği Yalan Dünya dizisindeki Nurhayat karakteri şimdide reklamlara el attı...Bir araba reklamının yüzü oldu...Bu sıralar Yalan Dünyanın Çağatayı da 11818 reklamında oynuyor...Maaşallah dizideki herkes biranda şansları açıldı sanırım :D:D Bu arada Hakan Meriçlileri Yani Çağatayı merak edenler resimleri ile burada...

Reklama Konuk Oldu

'Yalan Dünya' isimli dizide canlandırdığı 'Nurhayat' karakteriyle büyük ilgi toplayan Gupse Özay, Dacia'nın marka yüzü oldu.

'Yalan Dünya' isimli dizide canlandırdığı 'Nurhayat' karakteriyle büyük ilgi toplayan Gupse Özay, Dacia'nın marka yüzü oldu. Kısa süre önce gösterilmeye başlayan markanın reklamlarında rol alan Özay, ayrıca markanın dijital uygulamalarında da yer alacak. Özay reklamda kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı otomobil için, "Böyle çeperi auralı bir araba bu fiyata olur mu caanım?" diyerek izleyenleri güldürüyor.

Yalan Dünya'nın Nurhayat'ı Reklama El Attı....Nasıl mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya'nın En Küçük Atı

Dünya'nın En Küçük Atı

küçük atlar atlar kaç kilodur dünyanın en kilolu hayvanı dünyanınengüzelatı ABD’de bir çiftlikte doğan Thumbelina, 43 santimetre boyuyla dünyanın en küçük atı olarak Guinness rekorlar kitabına girdi. 5 yaşındaki kısrak bundan daha fazla büyümeyecek. Minyatür gösteri atı yetiştiren çiftlikte dünyaya gelen Thumbelina bir kovanın üzerinden bile zorla atlayabiliyor. 50 kg...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Yalan Mıydı

Cengiz Kurtoğlu - Yalan Mıydı

Gittiğin yer çok mu güzel Yar dönmedin bir türlü Hangi acı böyle sürer Hiç dinmedi bir türlü Unutmayı istemedim Hala gönlümdesin sen Ne zor şeymiş ayrı kalmak İnan hasretimsin sen Yalan mıydı yalan mıydı İkimizde sevmedik mi Hasret bizi ayıramaz Ayıramaz demedik mi Gelecekse senden gelsin, Bana tüm kötülükler Gözlerin aklımdan gitmez Gülüşün ömre bedel Unutmayı istemedim...
  3. Muazzez Ersoy - Yalan Mı?

Muazzez Ersoy - Yalan Mı?

Senİ Sevdİm GÖnÜlden Anlamadin Dİlİmden AŞkimi Gam Telİnden ÇaldiĞinda Yalan Mi? Sevdİm Sevdİm Sevİlmedİm Yİne Sevdİm Yalan Mi? Baharimi KiŞ Eden ÖpÜŞlerİn Yalan Mi? Harap Olan Bu GÖnlÜm Senİn İÇİn Saray Mi? Vİran Olan Şu GÖnlÜm Senİn OyuncaĞin Mi? __________________
  4. Yalan Dünya'nın Orçun Karakteri Yalan Çıktı !

Yalan Dünya'nın Orçun Karakteri Yalan Çıktı !

Meyve veren ağaç her zaman taşlanmıştır meleklerim. Şimdide bu çıktı başımıza. Neymiş Orçun yalanmış. Yahu yalan olsa ne oluuuur olmazsa ne ? Adamlar oynuyor işte. Herkes birbirinden esinleniyor. Hiç sevmiyorum ve hoşlanmıyorum böyle haberlerden. İşte Detay kızlar. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircinin büyük ilgisini çeken Yalan Dünya dizisinin Orçun'u çakma çıktı. Gülse...
  5. Yalan Dünya'nın Çağatay'ı Hakan Meriçliler Sevgilisinden Ayrıldı

Yalan Dünya'nın Çağatay'ı Hakan Meriçliler Sevgilisinden Ayrıldı

hakan meriçliler hakan meriçliler haberleri yalan dünya çağatay Sevgili melekler, her hafta Yalan Dünya dizisiyle evlerimize konuk olan başarılı ve sempatik oyuncu Hakan Meriçliler sevgilisinden ayrılmış. Etrafında aşırı kıskançlığıyla tanınan Yalan Dünya Çağatay karakterine hayat veren Hakan Meriçliler sevgilisi Senem Kuyucuoğlu tarafından terk edildi. Haberin detayları şöyle.....

Sayfayı Paylaş