gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalan Dünya'nın Orçun Karakteri Yalan Çıktı !

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Meyve veren ağaç her zaman taşlanmıştır meleklerim. Şimdide bu çıktı başımıza. Neymiş Orçun yalanmış. Yahu yalan olsa ne oluuuur olmazsa ne ? Adamlar oynuyor işte. Herkes birbirinden esinleniyor. Hiç sevmiyorum ve hoşlanmıyorum böyle haberlerden. İşte Detay kızlar. [​IMG] Yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircinin büyük ilgisini çeken Yalan Dünya dizisinin Orçun'u çakma çıktı.

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Yalan Dünya dizisinde izleyicinin büyük beğenisini kazanan ve kısa sürede fenomen haline gelen Orçun karakterinin, 2002 yılında yayınlanan Orange Contry (Gençlik Hikayeleri) isimli komedi filminden esinlenerek yaratıldığı iddia edildi. Orçun'un mimiklerinden hareketlerine ve saçlarına kadar filmdeki karakterle neredeyse aynı.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    bence bu normal. bütün senaristler birilerinden bişeylerden esinlenerek senaryo yazıyorlar. etkilenmeleri gayet doğal, biri bişey yaptı mı hemen kötüleyici haber. neden birbirimizin açığını arıyoruz anlayamıyorum!?

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ne olursa olsun orçun adamım yaa :D:D çok seviyorum bu yalan dünya dizisini hee bide tülayı çok seviyorum hahaha

Yalan Dünya'nın Orçun Karakteri Yalan Çıktı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

ferihanın yalanı ortaya çıktı ...!

adını feriha koydum emir ve feriha emirin fotografları emir ve ferihada son durum sevgili melekler biliyosunuz her cuma 21.00 da adını feriha koydumdizisi oynuyo. ben takip ediyorum güzel bi dizi bu bölümde ferihanın yalanı ortaya çıkıyor. emir ferihanın kapıcı oldugunu öğreniyo.. son sahneye bakamadım çok fenaydı yaa emirin o hali ferihanın emiri görüşü kimse bu duruma düşmek...
  2. Yalan Dünya Orçun gerçek adı

Yalan Dünya Orçun gerçek adı

hanımlar Yalan Dünya dizisinde ki Orçunun gerçek adı nedir acaba bilen var mı? :D
  3. Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri var mı sizde? Arkadaşlar Yalan dünya dizisnde ki Orçunun sözleri ne kadar komik ya gül gül öçldüm sapık mıdır nedir o :D Orçun sözleri var mı sizin sitenizde acaba
  4. Yalan Dünya Orçun Sözleri :D

Yalan Dünya Orçun Sözleri :D

Yalan Dünya'nın Orçun'u Gaffur ve Burhan Altıntop'tan sonra Gülse Birsel'in yeni bombası. Sanal alemde büyük beğeni toplayan Orçun'un en beğenilen sözlerini burada paylaşmaya başlayalım. İşte Orçun'un birkaç repliği. - Ben iyiyim ama babam öküz - Yazık ne kadarda güzel bi kızsın - Öpüşelim mi? Işılay'ı da çağır 3'ümüz öpüşelim :D:D
  5. "Kusursuz Plan" Yalan Çıktı

"Kusursuz Plan" Yalan Çıktı

kusursuz plan dizisi, kusursuz plan, kusursuz plan kanalı Sevgili melekler, dolandırıcılar sınır tanımıyor doğrusu. Geçtiğimiz günlerde internet medyasında yayılşan ve yakında yayınlanacağı söylenen Kusursuz Plan dizisinin uydurma olduğu ortaya çıktı. Başrollerinde Meltem Cumbul, Cansel Elçin, Nejat İşler ve Behzat Uygur'un oynayacağı iddia edilen ve Kanal D'de yayınlanacağı söylenen dizinin...

Sayfayı Paylaş