gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yalan Rüzgarı Dizisinin Yıldızı Öldü

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yalan rüzgarı yalan rüzgarı dizisi

Sevgili melekler, dünyada pek çok ülkede izlenme rekorları kıran dizi Yalan Rüzgarı'nın ünlü bir oyuncusu hayatını kaybetti. Görünce sizin de hatırlayacağınız Jeanne Cooper 84 yaşında hayata veda etti.

Cooper'ın oğlu Corbin Bernsen, yılbaşından bu yana rahatsız olan annesinin bu sabah uykusunda yaşamını yitirdiğini söyledi.

Birçok ülkede izlenme rekorları kıran dizide 35 yıl boyunca Katherine Chancellor karakterini canlandıran Cooper, 11 kez Emmy Ödülü'ne aday gösterilmişti.

California'da 1928'te dünyaya gelen Cooper, sinema kariyerine 1953 yılında "The Redhead from Wyoming" filmiyle başlamıştı. Cooper, 1967 yılında Frank Sinatra ile "Tony Rome" ve 1968'de Tony Curtis ile "The Boston Strangler" filmlerinde rol almıştı.

Sinemanın yanı sıra "The Adventures of Kit Carson", "The Pepsi-Cola Playhouse" ve "Bracken's World" gibi televizyon yapımlarında de rol alan Cooper, 1973'te "The Young and the Restless"in kadrosuna katılmış ve 2008'de emekli olmuştu. Cooper, bir televizyon dizisinde en uzun süre rol alan alan oyuncu olarak tarihe geçmişti.

Yalan Rüzgarı Dizisinin Yıldızı Öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yalandan kim ölmüş demi

yalandan kim ölmüş demi

Padişahın biri: - "Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu altın vereceğim!" demiş. Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana; 1.Yalancı: - "Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü." Padişah: - "Bunun neresi yalan?" Kuş kartaldır, arslan da kuzu kadar minik bir yavru. Kaptı mı götürür tabii!" 2.Yalancı: - "Komsu ülkede bir eşeği kral...
  2. Yıldız Tilbe - Yalan Mı?

Yıldız Tilbe - Yalan Mı?

seni sevdim gönülden anlamadın dilimden aşkımı gam telinden çaldığında yalan mı sevdim sevdim sevilmedim yine sevdim yalan mı baharımı kış eden öpüşlerin yalanmı harap olan bu gönlüm senin için saray mı viran olan bu gönlüm senin oyuncağın mı iki kadın bir adam, aşk çekilir aradan ikimizde severken ya ondan geç ya benden hep sabrettim hep affettim beni aldat diye mi sevenlerin kaderi...
  3. Dudaktan kalbe dizisinin minik yıldızı ölümden dönünce senaryo da değişti.

Dudaktan kalbe dizisinin minik yıldızı ölümden dönünce senaryo da değişti.

Günaydın'ın haberine göre dizide Melek Bebek'i canlandıran küçük oyuncu, dizinin yeni bölümünün çekimlerinden kısa bir süre önce emekleyerek banyoya gitti. Annesinin bir anlık dalgınlığından yararlanan minik yıldız çamaşır suyu içti. Bir süre sonra fenalaşınca da apar topar hastaneye kaldırıldı. Doktorlar bebeğe müdahale ederken dizi çekimlerinin de devam etmesi gerektiğinden senaryoya...
  4. Papatyam Dizisinin Güzel Yıldızı Evleniyor

Papatyam Dizisinin Güzel Yıldızı Evleniyor

Billur Yazgan evleniyor,Nişanlısı kim haberin devamı burada Kendisini öncelikle Kanal D'de yayınlanan Acemi Cadı dizisindeki kötü karakter Tuğçe ile tanımıştık,her ne kadar kötü karakterde olsa da en sevilen karakterlerden birisiydi.son olarak http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/135140-papatyam.html dizisinde oynuyor ve orada da çok beğenilmiş gibi gözüküyor :) Şimdilerde ise güzel oyuncu...
  5. Yavuz Seçkin Yalan Dünya Dizisinde

Yavuz Seçkin Yalan Dünya Dizisinde

Bu konu; Yavuz Seçkin Yalan Dünya Dizisinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en çok güldüren dizilerinden Yalan Dünya 'da yeni bir konuk oyuncu rol alacak. Bu isim Yavuz Seçkin.. Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, “Avrupa Yakası”nda birlikte çalıştığı Gülse Birsel'in yeni dizisi “Yalan Dünya” dizisine konuk oyuncu olarak katılacak. Seçkin, Kanal D...

Sayfayı Paylaş