gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalan Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yalan Sözler yazar mısınız sitenizde? Yalan sözler istiyorum çünkü etrafımda ki her şey ve herkes yalan olmuş sevgiler yalan düşünceler bile yalan:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalan Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri

Yalan dünya Orçun sözleri var mı sizde? Arkadaşlar Yalan dünya dizisnde ki Orçunun sözleri ne kadar komik ya gül gül öçldüm sapık mıdır nedir o :D Orçun sözleri var mı sizin sitenizde acaba
  2. Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü selam millet gökselin aşkın yalanmış şarkısını hiç dinlenizi mi bilmiyorum ama bilen varsa sözlerini buraya yazsın lütfen.
  3. Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

göksel aşkın yalanmış aşkın yalanmış göksel aşkın yalanmış sözleri 8. solo albümünü yeni çıkaran Göksel'in yeni albümünde ki parçalardan Aşkın Yalanmış şarkısının sözlerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi için paylaşmak istiyoruz.. :) Bazıları acı sever Bazıları bela çeker Bıçağın kestiği yeri Yara izlerini sever Bazıları sonları sevmez Bazıları bağlanmak ister Eski bir...
  4. Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri Murat Dalkılıç hayranlarına ve siz sevgili melek'lerimize bu sayfamızda Murat Dalkılıç Yalan Dünya adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz kızlar. Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısının sözü Hiç kimse dinlemiyor Kalbin ne söylediğini Kimse gerçeği görmüyor Hayat yokuşlarında Yalan savaşlarıyla Kimse gerçeğini bilmiyor...
  5. Yalan üzerine Sözler

Yalan üzerine Sözler

Yalan üzerine Sözler Yalan ile ilgili Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yalan üzerine söylenmiş güzel sözleri sizler için ve yalan ile ilgili sözler arayan tüm misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz. Üç türlü yalan vardır: Basit yalan, kuyruklu yalan ve istatistik. BENJAMIN DISRAELI Yalanın dostu, gerçeğin de düşmanı çoktur. De Girardin Yalan, güven ve emniyeti, huzur ve...

Sayfayı Paylaş