yalan üzerine söylenmiş güzel sözler...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye

yalan üzerine özlü sözler yalan sözleri üzerine sözler yalancılara söylenecek Abartma, dürüst insanların yalanıdır. Maistre
    # Az yalan söylenemez, yalan söyleyen her yalanı söyler.VICTOR HUGO

# Doğru söylediğin zaman kimse inanmayacak. İşte, yalan söylemenin cezası budur. Talmud
    # Gerçek, çizmelerini giyerken, yalan bütün dünyayı dolaşır. Spurgeon
    # Günah işlemenin birçok araçları vardır, fakat yalan bunların hepsine uyan bir saptır. Oliver Wendell Holmes
    # Hayır için söylenen yalan, fitne çıkaran doğrudan iyidir. Hadis-i Şerif
    # Hoşumuza giden yalanları avuç dolusu yutarız da, acı gerçekleri yudum yudum içeriz. DIDEROT
    # İnanılmayacak şeylere inanıyorum demek yalan söylemektir. VOLTAIRE
    # İnsanlar, yalan söylemek zorunda kaldıkları kimselerden nefret ederler. Victor Hugo
    # Suçların en büyüğü yalan söylemektir. Hadis-i Şerif # Üç türlü yalan vardır: Basit yalan, kuyruklu yalan ve istatistik. BENJAMIN DISRAELI
    # Yalanın dostu, gerçeğin de düşmanı çoktur. De Girardin
    # Yalan, güven ve emniyeti, huzur ve itimadı yok eder. ŞAFİİ
    # Yalan söylemeye kalkanın önce kendini inandırması gerekir. GOETHE
    # Yalan söyleyen herkes mutlaka nefsinin alçaklığını ortaya atmıştır.CAHIZ
    # Yalan söyleyen, unutkan olmamalı. Atasözü
    # Yalancı, Allah'a karşı kafa tutan, fakat insanlardan korkan bir serseridir. FRANCIS BACON
    # Yalana borçlu olduğumuz saadet, gerçek saadet gibidir. HENRICH HEINE
    # Yalancının cezası, kendisine inanılmaması değil, onun kimseye inanmamasıdır. BERNARD SHAW

yalan üzerine söylenmiş güzel sözler... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. dostluk üzerine güzel sözler

dostluk üzerine sözler dostluk üzerine güzel sözler özlü uzerine guzel sozler mevlana nın sözleri Bir Dostum Varki Benim, Geregi Arayan Yolda Oncusudur Yuregimin. Yurutuyo Yasamin Sirlarina Dogru Inancla, Sahibidir Butun Guzel Sozlerin. Bir Dostum Uzuntusune Herkes Sempati Duybilir, Bu Cok Kolaydir. Bir Dostun Basarisina Sempati Duyabilmek Ise Cok Saglam Bir Karakter Gerektirir. Ben...
  2. sağlık için söylenmiş güzel sözler...

hastaya söylenecek güzel sözler hastaya güzel sözler söylenecek hastalar için hasta olan kişiye # Bedenimizde görülen bazı hastalıklar, ruhlarımızda saklanan hastalıkların küçük parçalarıdır.Nathaniel Hawthorne # Bir memleket halkının sağlığı, hakikatte bir devletin dayandığı bütün mutluluk ve gücün temelidir. George Sand # Bir ulusun kaderi, başbakanın sindirim organlarının iyi çalışıp...
  3. korku ile ilgili söylenmiş güzel sözler...

korkaklık ile ilgili sözler korkaklıkla ilgili sözler saygıyla korkak sözleri korkaklarla # Allah korkusundan ağlayan Cehenneme girmez.Hadis-i Şerif # Allah korkusundan ürperip tüyleri kalkanın ağaçtan yaprak dökülür gibi günahları dökülür.Hadis-i Şerif # Allahü teâlâ'dan korkandan her şey korkar. Allah'tan kork­mayanı her şeyle korkuturlar. Hadis-i Şerif # Başkalarını korkutanın,...
  4. adalet üzerine söylenmiş özlü sözler

adaletle ilgili sözler adalet sözleri adalet ile ilgili sözler ile özlü güzel Adaletin hedef ve gayesi eşitliği sağlamaktır." İhering "Hukuk ile medeniyet ve kültürleri arasında ahenk kuramayan cemiyetler bedbahttırlar." Falih Rıfkı Atay "Mal cimride, silah korkaklarda, karar da zayıflarda olursa düzen bozuktur." Hz.Ebubekir "İnsanlara karşı ne zorbalığa...
  5. Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler

şehitlere sözler şehitlerimize sözler şehitlerimiz için şehitlere güzel şehitlerimize güzel Şehitlerimiz ve askerlerimiz için söylenmiş en güzel sözler ve mesajları sizler için paylaşıyorum. Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Öldü denilmezmiş şehit olana Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Yetmiş milyon gül dalıBu yurt Türkün öz malı, Yine Türkün kalmalı,Diyen...
  6. adalet üzerine güzel sözler özlü sözler var mı

Adalet üzerine söylenmiş özzlü ve güzel sözler gerekiyor adalet derken kukuktan bahsediyorum arkadaşlarım teşekkürler.
  7. Yalan üzerine Sözler

Yalan üzerine Sözler Yalan ile ilgili Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yalan üzerine söylenmiş güzel sözleri sizler için ve yalan ile ilgili sözler arayan tüm misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz. Üç türlü yalan vardır: Basit yalan, kuyruklu yalan ve istatistik. BENJAMIN DISRAELI Yalanın dostu, gerçeğin de düşmanı çoktur. De Girardin Yalan, güven ve emniyeti, huzur ve...
  8. ilkbahar hakkında söylenmiş özlü güzel sözler

ilkbaharla ilgili güzel sözler ilkbahar hakkında söylenmiş özlü sözler Yarın baharın bayramı Nevruz bayramı... Biz de bu yazımızda baharın bayramını kutlamak istedik ve sizlerle ve misafirlerimiz ile ilkbahar hakkında söylenmiş olan güzel özlü sözleri paylaşmak istedik melek'ler. Gençlik ilkbahar gibidir,yaşlılık ise kışa benzer,öyle bir kış ki,arkasından bahar gelmez Baharda havalar...
  9. Aşk üzerine en güzel sözler

En güzel Aşk sözleri Aşk üzerine en güzel sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere dünyanın en güzel aşk sözlerini aktarıyor ve bu güne kadar aşk üzerine söylenmiş en güzel sözleri paylaşıyoruz. Bizim de dünyamızda sabah olacak gülüm, düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm Umuduma bin kurşun sıksa da ölüm unutma, umuduma kurşun işlemez gülüm... Kirletirken incitirken...
  10. Anneler Üzerine Söylenmiş Ünlü Sözler

bu konu anneler için söylenmiş anlamlı sözlere yer vermektedir. Mayıs ayının ikinci pazar günü her sene anneler günü olarak kutlanıyor. Aslın da anneler yılın bir günü değil her günü önlerinde çiçekler de serseniz yinede hakları ödenmeyecek kutsal varlıklardır. Cennet anaların ayağı altında boşuna denmemiş. Tarihten ünlü Kişilerin de anneler üzerine söylemiş olduğu birbirinden anlamlı ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yalancılara kapak sözler

,
  2. yalana aid statuslar

,
  3. yalancılara sözler

,
  4. yalancılara söylenecek sözler,
  5. yalancıya kapak sözler,
  6. yalancıya söylenecek sözler,
  7. yalana aid status,