gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yalan yanlış haber yapıyorlar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü topmodel Lara Surol akşam keyfi programında verdi veriştirdi inanmayanlar kimlik gösterdi....

BANA MİSİLLEME YAPTILAR!

AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN ÜNLÜ MODEL LARA SUROL, HAKKINDA ÇIKAN HABERLERİ 'MİSİLLEME' OALRAK DEĞERLENDİRDİ..

Hakkında çıkan haberleri şiddetle kınan ve bir çoğunun yanlış haber olduğunu söyleyen Lara Surol, 'Yanlış anlaşılan ve eksik çıkan haberler yüzünden bir çok işimden oldum. En son haberde ise tam üç işimi kaybettim! Benim bakmam gerek nküçük bir kızım var. Onun için çalışıyorum. Ben işime saygılıyım fakat işine saygılı olmayan insanlar hakkımda yanlış haberler yaparak benim ekmeğimle oynuyorlar. Umarım o malum yazar şu an mutludur!' dedi..

'İŞTE NÜFUS CÜZDANI!'
    AKŞAM KEYFİ KONUKLARINDAN LARA SUROL, İSMİNİN 'FAKE' OLDUĞUNU SÖYLEYENLERE NÜFUS CÜZDANINI GÖSTERDİ.

Lara Surol, canlı yayında nüfus cüzdanını göstererek hakkında çıkan 'ismi bile gerçek değilmiş' haberlerine yanıt verdi..

yalan yanlış haber yapıyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yanlış haberlere ateş püskürüyor

yanlış haberlere ateş püskürüyor

ünlü manken Lara Surol Victoria basının azizliğine uğradığı için işinden oluyor..... LARA SİTEM ETTİ! MANKEN LARA SUROL, VİCTORİA’S SECRET’TAN SEÇMELERE KATILMASI İÇİN TEKLİF GELDİĞİNİ SÖYLEDİ.... Teklifi değerlendirmediğini, elemelere katılmadığını ve tam altı kilo verdiğini söyledi.. Bu defileye katılmadığı için Pinokyo’ya benzetilen Lara Surol, ’Yanlış anlaşılan ve eksik çıkan...
  2. yanlış haber dedi

yanlış haber dedi

ünlü manken Tuğba Özay sevgilisinin Hristiyan olmasından kaynaklı sorulan din değiştirecekmisiniz sorusuna bakın nasıl yanıt verdi....... TUĞBA ÖZAY HRİSTİYAN MI OLACAK? KUŞADASI'NDA TANITIM TOPLANTISINA KATILAN TUĞBA ÖZAY, ÇALIŞMA SAATLERİ DIŞINDA KALAN BÖLÜMDE İSE KUŞADASI VE ÇEVRESİNDEKİ TARİHİ VE TURİSTİK YERLERİ GEZDİ.... Tuğba Özay'ın gezinti turu sırasında en çok dikkat çeken Selçuk...
  3. ayrılık yalan haber

ayrılık yalan haber

işte bir çiftimizin hakkındada ayrılacaklar söylentisi var amam yapımcıdan ve oyunlardan gerekli cevap geldi...... AYRILIK İDDİASINI YALANLADILAR! KANAL D'NİN REYTİNG REKORTMENİ DİZİSİ ARKA SOKAKLAR, EYLÜL AYINDA DÖRDÜNCÜ YILINA GİRECEK.... Bu arada dizinin başrol oyuncularından Uğur Pektaş ile Gamze Özçelik'in önümüzdeki sezon yeni bölümlerde oynamayacağı yönünde söylentiler yayılmaya...
  4. Dünyanın konuştuğu yalan haber!!!

Dünyanın konuştuğu yalan haber!!!

Dünyanın konuştuğu yalan haber Bu haberi duyunca herkes şaşırmıştı! Kadının yalan söylediği ortaya çıktı... Tunus'ta, 12 bebeğe hamile olduğunu iddia eden kadının yalan söylediği ortaya çıktı. İngiliz gazeteleri, öğretmenlik yapan 34 yaşındaki Tunuslu kadının, 6'sı kız 12 bebeğe hamile olduğunu açıklamasının ardından yapılan araştırmaya göre kadının doğruyu söylemediğini, hatta kadının...
  5. Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte yapılan iletişim hataları, eşlerin birbirlerinin olumsuz yönlerine odaklanmaları ve olumlu yönlerini görememeleri nedeniyle yıkıcı olabiliyor. Uzmanlar, eşler arasındaki en çok yapılan iletişim hatalarını düzeltmeye ve iletişimi zenginleştirmeye yönelik şu tavsiyelerde bulunuyor: • "Sen beni incitmekten zevk alıyorsun" yerine "Senden bunları duymak beni çok...

Sayfayı Paylaş