gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yalan...!!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    YALAN...!
    Gözlerimden süzülen
    Aklımda kalan
    Efkarlar dağıtan
    Yürek ağlatan

Sorulmuş misali cevap almayan
    Efkarlar yalan yalan
    Yalan bugün

Sen bana kavuşmadan
    Aşk-ı memnu olmadan
    Efkarlar dağıtan
    Bizi ağlatan

Sevdalar içimde ateş yaktılar
    Efkarlar yalan yalan
    Yalan bugün....

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    paylaşım için teşekkürler

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    sevdalar içimde ateş yaktılar güzel bir söz tşklerr

yalan...!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Yalan Yalan

Doğuş - Yalan Yalan

doğuş yalan Nereden baslasam bilmiyorum Hüzünlerle agliyorum Deliriyorum cildiriyorum Geceyle gündüzüm karisti bak x 2 Verdigin sözler yalan yalan yalan Ettigin yeminler yalan yalan yalan Kurdugumuz hayaller yalan yalan yalan Sen yilan sözlerin yalan x 2
  2. Ebru Yaşar - Yalan Yalan

Ebru Yaşar - Yalan Yalan

ebru yaşar kime inanayım ebru yaşar yalan dolan kime inanayım ben yalan yalanlarla dolu bana getirin (2)kime inanayım ben kime kime kime güveneyim kıyamam kalbime sevdim o kadar ne oldu sanki bulamadım kendim gibisini kendime yorulduuum (2)yalan yalan yalanlarla dolu yalan dolan sevdanın yolu bu aşkı kim icat ettiyse bana getirin bana getirin onu yalan yalan yalanlarla dolu yalan...
  3. yalan konuşmak

yalan konuşmak

yalan konuşmak Yalan söylemek çok kötü birşey olduğu söylenir...bazende yalanları masum göstermek için isim bile takılır BEYAZ YALAN gibi mesela.aslında yalan hiçde kullanılması gerekmeyen bir yöntem ve gidilmemesi gereken bir yol ama nedense yalana bir çıkış yolu gibi bakarsız..Peki yalan söylemenin sebepleri neler?Acaba neler bizi yalan söylemeye itmektedir?Bence yalan söylemek bir hastalık...
  4. Yalan..

Yalan..

ıÜüKan revan içinde değilim yalan..sözcüklerim firar etmedi benden.Sevgiler azalmadı hala duruyor bıraktığın gibi ihanetin; bir tek senmişsin yalan olan.yalın olmasa da yüreğimin bana söyledikleri de küçümsenecek gibi değildi sen gerçekten yalansın. Yokum evet yokluğum kadar bi çare hırpalanmış gözler gördüm bu yüzlerde yine de hasretleri omuzlarına ağır gelmedi benim kadar. İtiraf oyunu...

Sayfayı Paylaş