gebe
  1. --AŞKIM--

--AŞKIM-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yalan..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında --AŞKIM-- tarafından paylaşıldı.

ıÜüKan revan içinde değilim yalan..sözcüklerim firar etmedi benden.Sevgiler azalmadı hala duruyor bıraktığın gibi ihanetin; bir tek senmişsin yalan olan.yalın olmasa da yüreğimin bana söyledikleri de küçümsenecek gibi değildi sen gerçekten yalansın. Yokum evet yokluğum kadar bi çare hırpalanmış gözler gördüm bu yüzlerde yine de hasretleri omuzlarına ağır gelmedi benim kadar.

İtiraf oyunu değil ki bu yaşanılan onca şeye rağmen af edebilirdim seni evet düşünüyorum bazen bu büyüklük mü olurdu yüreğim için yoksa kusur mu hadi sen söyle..ne dersen kabulüm..yeter ki yalan olmasın içinde..

İçimde onca şey varken bu kadar sözcük birikmişken dilimde ve sitemim keskin bir bıçak gibiyken yüreğimde göremediğin hasarlar bıraktın bende. Hadi söyle de inandır beni nedenlerini niçinlerini sun yüreğime hatta egonu tatmin edeyim tek bir özürle; yakışırmı sanıyorsun bu terkedilmişliğe..Sen ancak kendini kandırırsın. Ey sevgili gözlerime gömdüm ben seni ve kimsesiz bir cenaze gibi ediyorum peşinden dualarımı; sundum en içten ağıtlarımı..

Ne bilirdin ki sen yokluğunun varlığımı büyüteceğini farkında olmadan yaptıklarınla nasıl da büyütmüştün beni. Yıkılmaz bir dağ gibi kaynağı bulunmayan bir su gibiydi, anlattıkların dinlenebilecek en güzel hikayeydi ama ya da belkide ben seni en hoyrat en saf halinle sevmiştim..Tek derdim kendimi anlatabilmekti. Yazık dedim ya kan revan içinde değilim sana söylenmemiş yazılmamış kelimeler ve yazılar adını hala fısıldayan rüzgarlar ve olduğum şehirde hala hırçın dalgalar var..

Buna rağmen bu şehre inat yaşadığım acıları üstleniyorum.Herşeyiyle kabulüm.Sen yalansın hiç olmadın gerçek sevenlerden de olmadık..Ne üzücü bunca zaman kendimizi kandırdık.

Yalan.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Yalan Yalan

Doğuş - Yalan Yalan

doğuş yalan Nereden baslasam bilmiyorum Hüzünlerle agliyorum Deliriyorum cildiriyorum Geceyle gündüzüm karisti bak x 2 Verdigin sözler yalan yalan yalan Ettigin yeminler yalan yalan yalan Kurdugumuz hayaller yalan yalan yalan Sen yilan sözlerin yalan x 2
  2. Ebru Yaşar - Yalan Yalan

Ebru Yaşar - Yalan Yalan

ebru yaşar kime inanayım ebru yaşar yalan dolan kime inanayım ben yalan yalanlarla dolu bana getirin (2)kime inanayım ben kime kime kime güveneyim kıyamam kalbime sevdim o kadar ne oldu sanki bulamadım kendim gibisini kendime yorulduuum (2)yalan yalan yalanlarla dolu yalan dolan sevdanın yolu bu aşkı kim icat ettiyse bana getirin bana getirin onu yalan yalan yalanlarla dolu yalan...
  3. yalan...!!!

yalan...!!!

YALAN...! Gözlerimden süzülen Aklımda kalan Efkarlar dağıtan Yürek ağlatan Sorulmuş misali cevap almayan Efkarlar yalan yalan Yalan bugün Sen bana kavuşmadan Aşk-ı memnu olmadan Efkarlar dağıtan Bizi ağlatan Sevdalar içimde ateş yaktılar Efkarlar yalan yalan Yalan bugün....
  4. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.

Sayfayı Paylaş