gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalancı Bahar Bodrum Cezaevinde başladı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yalancı bahar, bodrum çekimleri, cezaevi çekimleri, cansel elçin, yeni imajı, dizi konusu, hikayesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    "Yalancı Bahar" dizisinin ilk çekimleri Bodrum Cezaevi'nde başladı Melek'lerim. Dizinin senaryosu gereği cezaevinden çıkan bir mahkumu canlandıran Cansel Elçin ise bu rol için bambaşka bir imaja büründü Melek'lerim.

Önümüzdeki ay Star TV’de izleyiciyle buluşacak olan “Yalancı Bahar” dizisinin çekimlerine Bodrum Cezaevi’nde başladı.
    Cezaevi çekimlerinin ardından Milta Bodrum Marina’da devam eden çekimlerde özellikle başrol oyuncusu Cansel Elçin’in yeni imajı dikkat çekti. Sakallarını uzattığı görülen Elçin, dizide cezaevinden yeni çıkmış birini canlandırıyor.

Yalancı Bahar Bodrum Cezaevinde başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yalancı Bahar

Cengiz Kurtoğlu - Yalancı Bahar

yaşamaksa yaşanılır kader buysa katlanılır özlerin ayrılık adresi sanki Aşkıma ihanet beklemiyorum Bu muydu sevdanın payına düşen Ben seni gözümden sakınıyordum Yaşamaksa yaşanılır Kader buysa katlanılır Bende bir kaç hazin duygu Kalleşliğin sende kalır Yalancı baharın yalan çiçeği Vefasızlık senin meziyetinmiş Sen beni bırakıp gidiyorsun ya İnsanlığın seni çoktan terketmiş Yolunda...
  2. Yaşar - Yalancı Bahar

Yaşar - Yalancı Bahar

Gönlümde arzu gözlerimde yaş Büyük yanılgı seninle aşk Yalan beni anlamadın Yalan bana inanmadın Bu bahar ah bu ne hal Denize baksak denizi görür müyüz Söyle kaf dağına mı çıksam Söyle bir ömür çile çeksem Ne yazar yar insafın kurusun Önce aşk yolunda bıraktın Sonra ellere mahkum ettin Ne yazar insafın kurusun Yalancı bahar yalancı bu hal İnancımı al yerlere çalınsın Söz & Müzik : Yaşar...
  3. Cezaevlerinde açık görüş başladı

Cezaevlerinde açık görüş başladı

Hükümlü ve tutuklular, yılbaşı dolayısıyla bugünden itibaren 9 Ocak 2009'a kadar açık görüş yapacak. Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin tarafından Cumhuriyet Başsavcılıklarına gönderilen genelgeye göre, Adana E Tipi, Ankara 1 ve 2 Nolu L Tipi, Alanya L Tipi, Antalya E ve L Tipi, Aydın E Tipi, Bakırköy-Metris 1 ve 2 Nolu T Tipi, Bursa E Tipi, Denizli D Tipi, Diyarbakır E Tipi, Gaziantep E...
  4. ''Yalancı Bahar'' Dizisinin Konusu

''Yalancı Bahar'' Dizisinin Konusu

yalancı bahar, dizisi, konusu, nedir, senaryosu, yayın tarihi, ile ilgili bilgiler burada melekler Kanallar kış sezonu için çalışmalarına hız verdiler melekler :) Yeni bir dizi daha çekimleriyle sezona hazırlanıyor; ''Yalancı Bahar'' Senaryosunu Özlem Dumluduğ ile Nil Güleç Ünsal'ın kaleme aldığı, Serkan İpekören'in ise yöneteceği dizi çarpıcı senaryosuyla dikkat çekiyor. Dizide köklü...
  5. ''Yalancı Bahar'' Dizisi Fragmanı

''Yalancı Bahar'' Dizisi Fragmanı

yalancı bahar, dizisi, fragmanı, videosu, tanıtımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Başrollerini Fahriye Evcen ve Cansel Elçin'in başrollerini paylaştıkları ''Yalancı Bahar '' dizisinin fragmanı yayınlandı melekler :) İzleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Zc_6KsDlIQk Yalancı Bahar Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Sayfayı Paylaş