gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Yalancı Bahar'' Dizisinin Konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yalancı bahar, dizisi, konusu, nedir, senaryosu, yayın tarihi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Kanallar kış sezonu için çalışmalarına hız verdiler melekler :) Yeni bir dizi daha çekimleriyle sezona hazırlanıyor; ''Yalancı Bahar''

Senaryosunu Özlem Dumluduğ ile Nil Güleç Ünsal'ın kaleme aldığı, Serkan İpekören'in ise yöneteceği dizi çarpıcı senaryosuyla dikkat çekiyor.

Dizide köklü ve varlıklı bir ailenin gelini ve bir anne olan Fahriye Evcen'in oynadığı Zeynep, geçmişte Cansel Elçin'in oynadığı sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak daha sonra başka bir hayatı seçen çok güzel bir kadındır.

Hapse giren eski sevgilisi daha sonra Zeynep’in hayatına girip bütün düzeni altüst edecektir. Zeynep’in yaptığı bir hata yüzünden, hayatı kabusa dönecek ve yalancı baharı uzun sürmeyecek. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olan Evcen, dizi çekimleriyle eğitimi aynı anda sürdürmeye devam edecek.

''Yalancı Bahar'' Dizisinin Konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yalancı Bahar

Cengiz Kurtoğlu - Yalancı Bahar

yaşamaksa yaşanılır kader buysa katlanılır özlerin ayrılık adresi sanki Aşkıma ihanet beklemiyorum Bu muydu sevdanın payına düşen Ben seni gözümden sakınıyordum Yaşamaksa yaşanılır Kader buysa katlanılır Bende bir kaç hazin duygu Kalleşliğin sende kalır Yalancı baharın yalan çiçeği Vefasızlık senin meziyetinmiş Sen beni bırakıp gidiyorsun ya İnsanlığın seni çoktan terketmiş Yolunda...
  2. Yaşar - Yalancı Bahar

Yaşar - Yalancı Bahar

Gönlümde arzu gözlerimde yaş Büyük yanılgı seninle aşk Yalan beni anlamadın Yalan bana inanmadın Bu bahar ah bu ne hal Denize baksak denizi görür müyüz Söyle kaf dağına mı çıksam Söyle bir ömür çile çeksem Ne yazar yar insafın kurusun Önce aşk yolunda bıraktın Sonra ellere mahkum ettin Ne yazar insafın kurusun Yalancı bahar yalancı bu hal İnancımı al yerlere çalınsın Söz & Müzik : Yaşar...
  3. ''Yalancı Bahar'' Dizisinin Oyuncu Kadrosu

''Yalancı Bahar'' Dizisinin Oyuncu Kadrosu

yalancı bahar, dizisi, oyuncuları, kadrosu, kimler oynuyor, ne zaman başlıyor, ile ilgili bilgiler burada melekler STAR TV’de eylül ayında yayınlanmaya başlayacak ’Yalancı Bahar’ adlı dizinin çekimlerine Bodrum’da başlandı melekler :) 60 kişiden oluşan ekip, ilk çekimi Bodrum Cezaevi’nde yaptıktan sonra, çalışmaya Milta Bodrum Marina’da devam etti. Dizinin başrol oyuncularından Cansel...
  4. ''Yalancı Bahar'' Dizisi Fragmanı

''Yalancı Bahar'' Dizisi Fragmanı

yalancı bahar, dizisi, fragmanı, videosu, tanıtımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Başrollerini Fahriye Evcen ve Cansel Elçin'in başrollerini paylaştıkları ''Yalancı Bahar '' dizisinin fragmanı yayınlandı melekler :) İzleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Zc_6KsDlIQk Yalancı Bahar Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  5. ''Yalancı Bahar'' Dizisinin Yeni Fragmanı!

''Yalancı Bahar'' Dizisinin Yeni Fragmanı!

yalancı bahar, dizisi, ikinci fragmanı, yeni, videosu, tanıtımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni sezonda yayınlanacak olan ''Yalancı Bahar '' dizisinin yeni fragmanı yayınlandı melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=5kPdsVPVnaE Yalancı Bahar Dizisi İlk Fragmanı Burada

Sayfayı Paylaş