gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Yalancı Bahar Yakında Star Tv'de

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

yalacı bahar, yeni dizi, resimleri, tanıtımı, hakkkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

TÖVBEKAR DOLANDIRICI

Gold Film’in yapımcılığında ekrana gelecek olan dizinin başrollerini Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan’ın paylaşıyor. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde Bodrum’da başlandı melekler :)

Sezonun iddialı projelerinden olan “Yalancı Bahar”ın yönetmenliğini Serkan İpekören yapıyor.
    Geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak sonra başka bir hayatı seçen güzel bir kadının hikayesini anlatan dizide Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan’ın dışında Ayda Aksel, Cevdet Arıcılar, Bengü Öztürk, Tansu Taşanlar ve Merve Sevi rol alıyor.

Yalancı Bahar Yakında Star Tv'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Yalancı Bahar

Yaşar - Yalancı Bahar

Gönlümde arzu gözlerimde yaş Büyük yanılgı seninle aşk Yalan beni anlamadın Yalan bana inanmadın Bu bahar ah bu ne hal Denize baksak denizi görür müyüz Söyle kaf dağına mı çıksam Söyle bir ömür çile çeksem Ne yazar yar insafın kurusun Önce aşk yolunda bıraktın Sonra ellere mahkum ettin Ne yazar insafın kurusun Yalancı bahar yalancı bu hal İnancımı al yerlere çalınsın Söz & Müzik : Yaşar...
  2. ''Yalancı Bahar'' Dizisi Fragmanı

''Yalancı Bahar'' Dizisi Fragmanı

yalancı bahar, dizisi, fragmanı, videosu, tanıtımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Başrollerini Fahriye Evcen ve Cansel Elçin'in başrollerini paylaştıkları ''Yalancı Bahar '' dizisinin fragmanı yayınlandı melekler :) İzleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Zc_6KsDlIQk Yalancı Bahar Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  3. Araf Zamanı dizisi pek yakında Star Tv'de

Araf Zamanı dizisi pek yakında Star Tv'de

araf zamanı dizisi star tv araf zamanı oyuncu kadrosu hikayesi konusu selin ortaçlı saruhan hünel haberleri burada arkadaşlar. Yeni sezon dizileri başladı, zira henüz ekranlara merhaba demiyen dizilerde var. Gün geçmiyor ki, bir yeni dizi başlamasın:) Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra, iddialı ve herkesin dilinde olan Kuzey Güney dizisi gibi Star Tv'nin yeni sezon dizilerinden Anneler ve...
  4. Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de Beni Affet artık Starda Beni Affet Bugün Star'da başlıyor Arkadaşlar Beni Affet dizisinin adresi değişti. Artık bu günden sonra star da oynayacak bilginiz olsun :) İlgiyle izlenen dizi, bugünden itibaren hafta içi her akşam saat 17.30’da Star TV’de yayınlanacak. Çekimleri Ankara'da yapılan ekranların sevilen dizisi Beni Affet, 5 Mart'tan...
  5. "Kim O" Programı Çok Yakında Star Tv'de!

"Kim O" Programı Çok Yakında Star Tv'de!

kim o programı, star tv kim o, kim o programı star tv Sevgili melekler, Star Tv'de yayınlanmak üzere çok değişik bir formatta program hazırlanıyor. "Kim O" adlı program yarı sit-com, yarı talkshow şeklinde olacak. Havuçlu Anne, Hıyarlı Baba ve Sadi Celil Cengiz'in sunacağı programla ilgili detaylar şöyle... Yılmaz Erdoğan talebeleri Şahin Irmak, Havuçlu Anne Büşra Pekin ile...

Sayfayı Paylaş