gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yalancı emzik emmiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar bir buçuk aylık kızım var ama bir türlü emzik almak istemiyor aldığı zaman midesi bulanıp geri çıkartıyor. onu emziğe nasıl alıştırabilirim acaba tecrübelerinizden faydalanabilirmiyim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bazı bebekler ne yaparsanız yapın yinede yalancı emzik almak istemezler eğer illaki bebeğinize yalancı emzik vermek istiyorsanız piyasadaki farklı markaların değişik emzik başlıklarını denemenizde fayda var. Damaklı yada yuvarlak uçlu emzikler var onlardan deneyebilirsiniz

3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Bende ilk iki çocuğuma kıyamadım yalancı emzik vermeye, ama üçüncüde ne yaptıysam almadı.

yalancı emzik emmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emzik

Emzik

Boş söz, tatsız laf, dedikodu, söylenti, sinirlendirici haberdir. Ama emzik bebeğin ağzında ise hayırlı haberdir.Düste emzik görmek, kendini begenmis kimseler-le tanisip onlarin bu haline üzüleceginize, çocugunuzun emzik em-digini görmek, yakinda bir çocugunuzun daha olacagina, bekar iseniz bir genç kizla tanisarak evleneceginize delalet eder.
  2. Yalancı...

Yalancı...

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış. Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek...
  3. Yalancı Emzik Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Yalancı Emzik Ne Zaman Kullanılmalıdır?

bebeğe ne zaman emzik verilir,bebeğe emzik vermek sakıncalımıdır,bebeğimi emziğe ne zaman alıştırmalıyım,bebeklede emzik kullanımı hakkında bilgiler Yalancı meme vermenin bir zamanı yoktur. Tabii ki duruma göre bu zaman değişebilmektedir ama şunu belirtmek lazım ki; yalancı meme emmekle anne memesini emmek aynı teknikle olmamaktadır. Dolayısıyla yalancı memeye alışmış olan bir bebeğin anne...

Sayfayı Paylaş