gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yalancı ışık

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yalancı ışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalancı...

Yalancı...

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış. Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek...
  2. yalancı iskender

yalancı iskender

Malzemeler: - 500 gr dana kıyma, - 5 adet pide, - 1 su bardağı yoğurt, - 2 diş sarımsak, - 4 adet domates, - 2 yemek kaşığı salça, - 1 adet kırmızı soğan, - 1 tatlı kaşığı sumak, - 1 yemek kaşığı tuzot, - 3 yemek kaşığı tereyağ, - 1 adet patlıcan, - 6 adet sivri biber Yapılışı:Pideleri küp küp kesin. 1.5 kaşık tereyağında soteleyin. Kalan yağ ile kıymayı kavurun. Salça ve rendelenmiş 2...
  3. Işık

Işık

Günümüzde bitkiler çoğunlukla seralarda yetiştirilir. Bitkilerin doğal çevrelerinde ışığa ihtiyaçları olduğu için ev bitkilerine uygun miktarda ışık sağlanması gerekmektedir. Bitkilerin gerektiği biçimde gelişme ve büyümeleri için ışık çok önemli bir nedendir. Bitkiler pencere kenarına ya da yakınına konulduklarında sağlıklı geliştikleri gözlenmektedir. Açık renkli bir ev duvarı karşısında...

Sayfayı Paylaş