gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yalancı yarim dizi resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: yalancı yarim dizi resimleri

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yalancı yarim dizi resimleri

ayyyy barış akarsunun çok üzülmüştüm bu genç yaşta ölümüne,zaten dizide biiti ondan sonra devam etse keyifli olmazdı bence...
    emeğine sağlık canım

yalancı yarim dizi resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Yalancı Yarim

Nalan - Yalancı Yarim

Bir Şirin, bir Leyla, bir Aslı gibi Gençliğin tadını alamıyorum Bir berduş bir sarhoş bir ayyaş gibi İçtiğim kadehi sayamıyorum(2x) Yalancı, yalancı, yalancı yarim Sevmiş bulundum seni, sevmez olaydım(2x) Üzülüp ağlama gönül haline Bir ateş yetişir dünya malına Güvenme sevgilim güzelliğine İntizarım tutar duyamıyorum Sevgilim güvenme güzelliğine İntizarım tutar duyamıyorum Yalancı yalancı...
  2. Yalancı yarim dizi özetleri

Yalancı yarim dizi özetleri

1. Bölüm Hulusi ve Vahi… Evlatlarıyla gurur duyan iki baba. Hulusi, ve eşi Belgin, oğulları Tarık’ın, İtalya’daki iktisat eğitimin tamamlayıp bankasının başına geçeceği günün hayaliyle yaşıyor. Vahi ise, kızı Naz’ın, konservatuardan mezun olup yurtdışında vereceği çello resitalleri ile göğsünü kabartacağı günün. Tarık ve Naz da, ideallerine doğru “tam gaz” gidiyorlar… Ancak Tarık,...
  3. Yeni Dizi ''Yalancı Bahar'' ın Çekimleri Başlıyor!

Yeni Dizi ''Yalancı Bahar'' ın Çekimleri Başlıyor!

yalanci bahar yeni dizi yalancı bahar dizisi yalancı yeni dizi yalancı bahar, yeni dizi, oyuncuları, konusu, ne zaman başlıyor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yeni sezon için hazırlanan diziler peşpeşe çekilmeye başlanıyor. 1 hafta sonra çekimlere başlanacak star tvnin yeni dizisi ''Yalancı Bahar''da ,Fahriye Evcen , Cansel Elçin ve Serkan Ercan başrolleri...
  4. Tatlı küçük yalancılar dizi kadrosu

Tatlı küçük yalancılar dizi kadrosu

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi konusu Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaş, hep beraber takıldıkları bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kaybolması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst eder. Bu olayın ardından bir daha birbirini görmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıl dönümünde, toplu garip mesajlar almaya başlarlar. Gelen...

Sayfayı Paylaş