gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sevgilimle nasıl sevişebilirim nasıl sevişebilirim ne konuşsak video resimli [​IMG]
    Yalan olduğunu bile bile bu sözleri duymak hoşumuza gidiyor. Erkeklerden iltifatlar duymak, pohpohlanmak biz kadınların en sevdiği olaydır. Bu nedenle “yalan da olsa söyle söyle, sevgilim de özledim de” şarkısını söylüyoruz kendi kendimize:)

1 Seni tanıdığımdan beri gözüm başka kimseyi görmez oldu.
    2 İlişkiye sadık kalmak bence harika bir fikir.
    3 Büyük göğüs mü? Hiç sevmem, gerçekten!
    4 Elbette sadece konuşsak da olur.
    5 Seni dinliyorum hayatım.
    6 Seninle hemen tekrar sevişebilirim.
    7 İstersen kucağıma oturt, en yakın arkadaşınla aramızda hiçbir şey olmaz.
    8 Saçmalama, ağlamıyorum, gözüme bir şey kaçtı.
    9 Birazdan hallerim.
    10 Doğum kontrol hapını almadıysan da önemli değil, ben dikkatli olurum.
    11 Her erkek hayatında bir kez geneleve gitmiştir, evet, ama benim gerçekten öyle bir tecrübem olmadı.
    12 Benden önceki erkek arkadaşın beni sahiden ilgilendirmiyor.
    13 Ne kadar çok ortak yönümüz var!
    14 Senin düşündüğün gibi bir şey değil, hayatım!
    15 Maçı izlemeyeceğim, sadece bir göz atıyorum.
    16 Yok canım, ne alakası var? Sen annemden çok farklısın.
    17 Annen çok tatlı bir kadınmış, hayatım.
    18 Evet, benim için de güzeldi.
    19 Bu konuda kaygılanmana gerek yok, eski sevgilimle hiçbir alakam yok, olamaz da!
    20 Korkunç bir şey oldu! Elimdeki her şeyi çaldırdım! Sana aldığım hediyeyi ve doğum günü kartını kapıp gitti adam.
    21 Gelecek hafta spora başlayacağım, söz.
    22 O internet sitesi virüslü bir link yüzünden açıldı, öyle sapık sitelerle işim olmaz.

Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Bizden İstedikleri

Erkeklerin Bizden İstedikleri

*8 hafta süren bas agrilari bas agrisi olamaz,bir doktora gidin. > > *Alisveris yapmak zevkli degildir ve asla da olmayacaktir. > > *"Beni seviyor musun?" diye sormayin. Emin olun ki sevmesek yaninizda > bir saniye bile durmayiz... > > *Bizden sizinle ayni üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kiz > arkadaslarinizin isidir. > > *Bir yere...
  2. Erkeklerin duymak istedigi nedir?

Erkeklerin duymak istedigi nedir?

erkeklerin duymak istediği sözler erkeklerin etkilendikleri sözler erkeği cezbeden erkekleri cezbeden etkilendiği Kadınlar yıllarını partnerlerinin neden hoşlandığını anlamaya çalışmakla harcarlar. Oysa onların duymak istediklerini söylemek veya söyletmek, erkekler için birşeyler yapmaktan daha etkili olabilir. İşte erkeklerin kadınlardan duymaktan hoşlandıkları şeyler.. 1) Onunla yeni...
  3. Herkes Duymak İstediğini Duyar

Herkes Duymak İstediğini Duyar

Kizilderili bir adamla beyaz adam cadde de yuruyorlar..birden kizilderili adam beyaz adama:cekirge sesi duyuyorum der.fakat beyaz adam:bu kadar kalabalik bir cadde de cekirge sesi duyman imkansiz,yaniliyorsun der.kizilderili usteler hayir duyuyorum der ..daha sonra bir bahceye girerler ve gercekten orada cekirgelervardir beyaz adam sasirir ..senin kulaklarin farkli der.bu gurultude cekirge...
  4. Görmek İstediklerini Görür, Duymak İstediklerini Duyar

Görmek İstediklerini Görür, Duymak İstediklerini Duyar

insan görmek istediğini görür göz görmek istediğini görür gözler Başkası bir işi uzun sürede yapıyorsa, yavaştır. Ben uzun sürede yapıyorsam, titizimdir. Başkası bir işi yapmıyorsa, tembeldir. Ben yapmıyorsam, meşgulümdür. Başkası bir işi söylenmeden yapıyorsa, sınırlarını aşmıştır. Ben yapıyorsam, bu insiyatif kullanmaktır. Başkası bir görgü kuralını çiğniyorsa, kabadır. Ben...
  5. istediğim dilek olsun artıkkkkk

istediğim dilek olsun artıkkkkk

lütfen yardım ne yapayım dileğimin olması içinnn

Sayfayı Paylaş