gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalçın Dümer Esra Balamir evliliğine Recep Tayyip Erdoğan bakışı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yalçın dümer esra balamir esra balamir yalçın dümer yalçın dümer, esra balamir, evliliği, boşanması, recep tayyip erdoğan, haberleri burada arkadaşlar

Bir zamanlar nikah masasına oturan Esra Balamir ve Yalçın Dümer çiftinin nikahını, Recep Tayyip Erdoğan kıymıştı. Nikah sonrası Yalçın Dümer'in kulağına "bu evlilik 6 ay sürer" diyen Erdoğan'ın tahmini doğru çıkmıştı. Ünlü çift evliliklerinin 6. ayında boşanmışlardı. Şimdi bu nereden çıktı derseniz, Yalçın Dümer'den çıktı valla derim bende :D:D Habere bakınca anlarsınız Melek'ler.:A

Yalçın Dümer, katıldığı 2. Sayfa programında ilginç bir anısını anlattı.

Esra Balamir ile düğününde nikahını o dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kıydığını belirten Dümer " Nikahı kıydıktan sonra Başbakanımızı uğurlamak için kendisine eşlik ettim. Teknede kulağıma eğilip' Bu evlilik 6 ay sürer Yalçın' dedi. Ben de şaşırdım ama haklı çıktı. Çünkü 6. ayda evliliğimiz bitti. Bunu Esra bile bilmez." dedi.

SadmiN bunu beğendi.
Yalçın Dümer Esra Balamir evliliğine Recep Tayyip Erdoğan bakışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır'a gidiyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır'a gidiyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim mitingi için bugün Diyarbakır'a gidiyor. Erdoğan'ın 20 Ekim'de yaptığı ziyarette esnaf kepenk kapatmıştı. Başbakan Erdoğan, Kasım ayında DTP'nin protestoları arasında gerçekleştirdiği olaylı Güneydoğu gezisinin ardından bu kez seçim mitingi için Diyarbakır'a gidiyor. Başbakan Erdoğan Diyarbakır’a son olarak 20 Ekim 2008 tarihinde gitmişti....
  2. Recep Tayyip Erdoğanın Bizim Yaşadığımız Şiiri

Recep Tayyip Erdoğanın Bizim Yaşadığımız Şiiri

tayyip erdoğan bizim yaşadığımız şiiri, bizim yaşadığımız şiirinin sözleri, tayyip erdoğanın annesine okuduğu şiir Geçtiğimiz günlerde annesi Tenzile Erdoğan'nı kaybeden başbakanımız tayyip erdoğanın bir şiiri vardı çok duygulandım ismide bizim yaşadığımız şiiri idi, bu şiirin tüm metinleri sözleri vs varsa paylaşırsanız sevinirim. Bu arada Allah, rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
  3. Recep Tayyip Erdoğan Daniska ne demek

Recep Tayyip Erdoğan Daniska ne demek

recep tayyip erdoğan daniska daniska ne demek daniska anlamı Geçtiğimiz dönemlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Ben çevrecinin daniskasıyım" sözleriyle herkesi bier merak sardı; "nedir bu daniska" ya da "daniska ne demek" diye. Hatta o meraklılardan biride bize misafir olmuş ve sormuş "Yahu bu daniska ne demek?" diye. Biz de edindiğimiz bilgiler...
  4. Recep Tayyip Erdoğan 2 yıl sonra ölecek mi ?

Recep Tayyip Erdoğan 2 yıl sonra ölecek mi ?

Recep Tayyip Erdoğanın hastalığı sebebiyle 2 ameliyat olduğunu bilmeyen Türk Vatandaşı yoktur. Taraf gazetesinde Başbakan Erdoğan'ın 2 yıl ömrü kaldı ölecek öldü ölmek üzere şeklinde haberleri Manşetlerine çıkartan gazeteye ve yazarlarına yanıt geldi arkadaşlarım. BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin özel istihbarat kuruluşu Stratfor’un 2 yıl ömrü kaldığına yönelik raporunu manşet yapan...
  5. Recep Tayyip Erdoğan Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Recep Tayyip Erdoğan Hayatı ve Biyografik Bilgileri

recep tayyip erdoğan recep tayyip erdoğan kimdir recep tayyip erdoğan hayatı Halen ülkemizin Başbakanlık görevini 31. Başbakan olarak sürdüren, AK Parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan hayatı hakkında kısaca bilgiler vermek istiyoruz melekler :) Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954 yılında İstanbul’un Kasımpaşa semtinde doğdu. Erdoğan, ilkokulu Piyale Paşa İlkokulu’nda okudu. 1965 yılında...

Sayfayı Paylaş