gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalçın Özbek kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yalçın özbek kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, resimleri, oynadığı filmler, filmleri

Tiyatro ve sinema dünyasında başarılarını ıspatlamış bir isimden bahsedeceğiz bu yazımızda sizlere Melek'ler.

Yalçın Özbek kimdir ve biyografi bilgileri; buyrun:)

Yalçın Özbek, (d. 1979, Malatya), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen, senarist.

Lise yıllarında İzmir'de amatör tiyatro topluluklarında sanat hayatına başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünü yarıda bırakarak İstanbul'a yerleşti. Yarı - amatör topluluklarda oyunculuk, senaryo yazarlığı ve yönetmenlik yaptı. 1989'dan itibaren kamera karşısına geçerek oyunculuk, senaristlik, yapımcılık ve yönetmenlik çalışmalarında bulundu. 2003 yılından sonra Casting ve tiyatroya ağırlık verdi.

Filmografisi

Patron Kim - 2003
    Sultan Makamı - 2003
    Yarım Elma - 2002
    Yeter Anne - 2002
    Yeditepe İstanbul - 2001
    Evdeki Hesap - 2000
    Kimyacı - 2000
    Bedel - 2000
    Yılan Hikayesi - 1999
    Çiçek Taksi - 1995
    Gerçek Kesit - 1993
    Süper Baba - 1993
    Mahallenin Muhtarları - 1992
    Bizimkiler - 1989

Yalçın Özbek kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özbek pilavı

özbek pilavı

MALZEMELER 300 gr koyun eti (kemiksiz) 4 su bardağı su 2 1/2 tatlı kaşığı tuz 1 adet orta boy soğan 2 orta boy havuç 6 yemek kaşığı margarin 2 su bardağı pirinç 2 tatlı kaşığı kara biber 1/2 tatlı kaşığı yenibabar 1 tatlı kaşığı tarçın HAZIRLANIŞI Eti 1.5 santimetreküp irilikte doğrayın, kısık ateşte kendi suyu ile yaklaşık 40 dakika pişirin. Su ve 1/2 tatlı kaşığı tuz ekleyin,...
  2. Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Kızlar aranızda Özbek asıllı olan var mı yok mu bilmiyorum ama ben Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum bu pilavın tarifini bilen lütfen benimle paylaşsın yapılışını
  3. Özbeklerin En Meşhur Yemeklerinden Etli Özbek Pilavı Yapılışı Buyrun

Özbeklerin En Meşhur Yemeklerinden Etli Özbek Pilavı Yapılışı Buyrun

Etli Özbek Pilavı Resimli Etli Özbek Pilavı Tarifi Sevgili melekler, bu yazımızda pilav çeşitleri içinde oldukça beğenilen, uzaklardan ta Orta Asya'da ki Türk Cumhuriyetlerinden birinden Özbekistan 'ın en meşhur yemeklerinden biri olan Özbek Pilavı tarifi ile karşınızdayız . Özbek pilavı Özbekçede “osh“ (aş diye okunur.) veya “palov” denir ve sadece Özbekistan’da değil Orta Asya’da da çok...
  4. Düşler ve Umutlar Dizisi "Şefik" Karakteri Avni Yalçın Kimdir?

Düşler ve Umutlar Dizisi "Şefik" Karakteri Avni Yalçın Kimdir?

düşler ve umutlar avni yalçın kimdir, düşler ve umutlar şefik kimdir, avni yalçın kimdir Sevgili melekler, Düşler ve Umutlar dizisinde Şefik karakterini Avni Yalçın canlandırmaktadır. Biz de bu sayfamızda başarılı oyuncu Avi Yalçın hayatı hakkındaki bilgilerimizi kısaca gözden geçirelim.. Avni Yalçın, doğumu 1947, Türk sinema ve dizi oyuncusu. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu olan...
  5. Arka Sokaklar Dizisi Yeni Polisi "Onur Yalçın" Can Nergis Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Polisi "Onur Yalçın" Can Nergis Kimdir?

arka sokaklar yeni polisler, arka sokaklar can nergis, can nergis Sevgili melekler, Kanal D'nin kült dizilerinden biri haline gelen Arka Sokaklar dizisinde bu sezon yeni polislerden birini canlandıracak olan erkek oyuncu Can Nergis olacak. Can Nergis kimdir, işyte hayatı hakkında bilgiler... Can Nergis, 27 Mayıs 1980de İstanbul / Teşvikiyede doğup, büyümüştür. Ailesinin Nişantaşında...

Sayfayı Paylaş