gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalın’ dan Yeni Cumhuriyet

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Türk pop müziğinin başarılı ve genç yıldızı Yalın, 2009 yılında çıkarmayı planladığı yeni albümü için prodüktör Alper Erinç ile çalışmaya başladı. 2008 yılında radyolarda en çok çalınan şarkılardan biri olan “Cumhuriyet”in remix çalışması Alper Erinç imzası taşıyor. “Cumhuriyet”in bu yeni versiyonu, Yalın’ın önümüzdeki yıl yayınlanacak olan albümünün sound’unun da ipuçlarını veriyor. 15 Mart 2008 Cumartesi günü “Enka İbrahim Betil Sahnesin”nde konser verecek olan Yalın, “Cumhuriyet”in yeni versiyonu ve sevilen şarkılarını söyleyecek.

Yalın’ dan Yeni Cumhuriyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Cumhuriyet

Yalın - Cumhuriyet

Kalbimin orta yerinde bu nasıl bir cumhuriyet seninki Nasıl bir hakimiyet ben anlamadım Sustum sustum sonunda dayanamadım Aşk mısın dert misin yoksa canına susamak mı benimki Hayatı kovalamak mı dört nala bu evden Uyudum uyandım hala anlamadım Aşktanadam misali bu acıdan nefes alamazken Önümde günler geçiyor sen hala aynı yerde Sarılmak anlamlanmıştı Seninle hayat oyalanmıştı Ne gündüzün...
  2. Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 1)

Am Dm Kalbimin orta yerinde bunasıl bircumhuriyet G F Seninki nasıl bir hakimiyet ben anlamadım E Sustum sustum sonunda dayanamadım Am Dm G Aşkmısın dertmisin yoksa canına susamakmı benimki F Hayatı kovalamakmı dörtnala bu evde E...
  3. Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 2)

Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 2)

Am Dm Kalbimin orta yerinde bu nasıl bir Cumhuriyet G C F Seninki nasıl bir hakimiyet ben anlamadım Dm E Sustum sustum sonunda, dayanamadım Am Dm G Aşk mısın dert misin yoksa canına susamak mı benimki C F Hayatı kovalamak mı dörtnala bu evde Dm...
  4. Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 3)

Bm Em Kalbimin orta yerinde bunasıl bircumhuriyet A G Seninki nasıl bir hakimiyet ben anlamadım F# Sustum sustum sonunda dayanamadım Bm Em A Aşkmısın dertmisin yoksa canına susamakmı benimki G Hayatı kovalamakmı dörtnala bu evde F#...
  5. Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 4)

Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 4)

cumhuriyet akor yalın cumhuriyet akor yalın notaları Bm Em Kalbimin orta yerinde bunasıl bircumhuriyet A G Seninki nasıl bir hakimiyet ben anlamadım F# Sustum sustum sonunda dayanamadım Bm Em A Aşkmısın dertmisin yoksa canına susamakmı benimki G...

Sayfayı Paylaş