gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Ama Olsun

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Canın sağ olsun Söyleyene değil söyletene bak demişler Yazdım sana çok şarkı
    Yazarım bir o kadar daha
    Umduğunla değil bulduğunla yetin demişler
    Seni bana nerden göndermişler
    Nasıl olup da kalbime kalbime eklemişler

Ama olsun
    Oyunlarından çok öğrendiğim var
    Ama olsun
    Zaman durur sana aşkım durmaz

En kötüsü böyle olsun
    Her acı sonunda huzura kavuşur demişler
    Sevdim seni çok sardım
    Severdim bir bu kadar daha
    Umduğunla değil bulduğunla yetin demişler
    Seni bana nerden göndermişler
    Nasıl olup da kalbime kalbime eklemişler

Ama olsun
    Ama olsun

İlk treni kaçırma
    Burdan gidişler hep tek yönlü
    Dönüşe gar kapalı

Ama olsun
    Ama olsun

Yalın - Ama Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Sonsuz Ol

Yalın - Sonsuz Ol

Sen sözsüz bir şarkı gibi duruyorsun öyle Ne söyledim de bana hala dargınsın Ben gördüm hatamı paylaştım seninle Ne söyledim de bana hala dargınsın Dün sabah erken uyandım Gittim sana güller aldım Mutlu ol diye Mutlu ol diye Bu sabah gittiğini anladım Ağladım sana şarkı yazdım Sonsuz ol diye Sonsuz ol diye Unutulsan mı? Unutmasam mı? Saklansan da bir köşede benle yaşlansan mı?...
  2. Yalın - Eyvahlar Olsun

Yalın - Eyvahlar Olsun

Aşk rahatsızlanmakmış yer iz yurt unutmakmış Hiç farkında bile olmadan hep ona uyanmakmış Bir dertli yolcu bu gönül hangi durakta sabahlarmış Onun ruhu bile duymadan sessiz ağlarmış Bana eyvahlar eyvahlar olsun Bugüne olanlar olmuş yarın güzel olsun O şimdi belki huzurla uyur şarkımızı başkasına söyler Hiç içi bile yanmadan ona canım der Hala çocukmuş bu gönül hemen incinir hemen kırılır...
  3. Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 1)

Bm Aşk rahatsızlanmakmış Yer iz yurt unutmakmış Em G Hiç farkında bile olmadan F# Bm Hep ona uyanmakmış Bm Bir dertli yolcu bu gönül Hangi durakta sabahlarmış Em G Onun ruhu bile duymadan F# Bm Sessiz ağlarmış Em F# Bm Bana eyvehlar eyvahlar olsun ) Bm Em Bugüne olanlar olmuş )NAKARAT F#...
  4. Yalın - Sonsuz Ol - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Sonsuz Ol - AKOR (versiyon 1)

yalın sonsuz ol akor bu sabah erken uyandım gittim sana güller aldım yalın bu sabah erken uyandım akor gittim sana güller aldım Am E Am Dm Sen sözsüz bir şarkı gibi duruyorsun öyle E Ne söyledim de bana hala dargınsın Am E Am Dm Ben gördüm hatamı paylaştım seninle E Ne söyledim de bana hala dargınsın...
  5. Yalın - Sonsuz Ol - AKOR (versiyon 2)

Yalın - Sonsuz Ol - AKOR (versiyon 2)

yalın sonsuz ol akor yalın unutsam mı unutsam mı unutmasam unutulsam unutulsam Bm F# Bm Em Sen sözsüz bir şarkı gibi duruyorsun öyle F# Ne söyledim de bana hala dargınsın Bm F# Bm Em Ben gördüm hatamı, paylaştım seninle F# Ne söyledim de bana hala kızgınsın Em A...

Sayfayı Paylaş