gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yalın: Anlat Güzel mi Oralar

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yalın anlat güzel mi oralar klibi oyuncuları yalın anlat güzel mi oralar oyuncuları klip klip yalın, yeni sıngle, yeni şarkılar, 2011 şarkıları, anlat güzel mi oralar, haberleri burada arkadaşlar

Uzun bir aradan sonra "Anlat güzel mi Oralar" diyen ve sessizliğini bozan Yalın, bu yaza damgasını vuracak yeni sıngle'ı ile...

Yalın, yeni single’ı “Anlat Güzel mi Oralar?” ile ilk kez Kuruçeşme Arena’da hayranlarıyla buluştu.

Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelen 10 bin kişi arasında Ece-Ozan Doğulu, Gülşen, Ceyda Balaban, Hande Subaşı, Murat Başoğlu, Ahmet San ve Aslı Ekşioğlu gibi ünlü isimler de vardı.

Yalın: Anlat Güzel mi Oralar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin-Damat-Kaynana ilişkişinin en güzel anlatımı..

Gelin-Damat-Kaynana ilişkişinin en güzel anlatımı..

en güzel gelin damat pozları damat kaynana en güzel gelin fotoğrafları kaynana ilişkisi
  2. Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?

Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?

fuzuliye sormuşlar sevmek mi daha güzeldir sevilmek mi sevmekmi sevilmekmi fuzuli fuzuli sevmek sevilmek Fuzuli'ye sormuşlar: ''Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?'', ''Sevmek; çünkü sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın.'' demiş. Peki; Sizce sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?
  3. Anlat

Anlat

beni bir kelime ile anlat cevapları Anlamaya çalışmak herşeyi anlamlandırmak dünyayı ne zor geliyor insana.... Sabrı anlat bana... Mağlubiyetlere dayanmayı öğret ruhuma Bir ışık yak aydınlansın ufuklarım Söyle ne vâkit sona erer bu amansız sınanma? Özlemi anlat bana... Göğünde kanat çırpan vuslat kuşları Nereye konarlar yorulduklarında? Ayaz yemiş sevdaların bakışlarındaki...

Sayfayı Paylaş