gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Ben Bilmem - AKOR (versiyon 4)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben bilmem akor yalın ben bilmem akor yalın tab Dm C
    Kimsenin inanarak kapılacağı bir aşk yokken
    BB GM DM
    sen nereden çıktın
    Dm C
    Duyduğum iki sözün biri yalanken
    BB GM DM
    seni kim böyle sakladı
    Dm C
    Anlamadım daha önce nelere yıprandığını
    BB GM DM
    sorun bende mi anlamadım

Gm
    Biz bu aşkla göklere
    Dm
    Duyulmamış düşlere
    C A7 Dm
    Kirlenmemiş hayallere uçacaktık

Dm Gm
    Ben bilmem unutmayı ben bilmem
    C
    Yüreğimde ağırlığınla
    Bb
    Sana esir canımla
    Gm Dm
    Bu yollardan geçemem

Yalın - Ben Bilmem - AKOR (versiyon 4) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  2. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  4. Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

zalim tab yalın zalim tab yalın notaları sıfır km 0 km Bm 8kez*********** ----------------- -----5------5---- -------6--------- ---6-----6------- -4--------------- ----------------- A 4kez************ ----------------- -----4-----4----- -------4--------- ---4-----4------- -2--------------- ----------------- G ----------------- ------5----5----- --------6--------...
  5. 4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 sistemi nedir 4+4+4 eğitim sistemi Sevgili melekler, her ne kadar bazılarının hoşuna gitse de gitmese de 4+4+4 eğitim sistemi bu yıldan başlamak üzere uygulamaya konulacak. Ancak 4+4+4 sistemi nedir, nasıl uygulanacak bilgi yetersizliğimiz ve kafamızda da bazı sorular mevcut. İşte tüm bu konularla ilgili soruları MEB Ömer Dinçer yanıtladı İşte detaylar..... Milli Eğitim Bakanı...

Sayfayı Paylaş