gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

his hala aynı da yol hala ayrı mı his aynı da yol ayrımı ayni ayri mi ayrı mı güç onda aklın yoksa aşkın aynıda ayrımı Yaşlanmışsın görmeyeli Şişmanlamışsın evlendin mi, kaç kere
    Senden sonrası olmadı, olmadı, yok
    Özledim yani, aşk budur yan yolu yok

Yok

Bir tek sen eksiksin
    İşim gücüm her şeyim tamam
    Bir ev, bir yuva, iki de çocuğa
    Yok ben sensiz karışamam

His hala aynı da, yol hala ayrı mı
    Güç hala onda mı, aklın mı yoksa aşkın mı
    Bir ihtimal kabuğundan kaçıp göçersin
    Beklerim orda aşkta bekleyiş seversin

Seversin

Bir tek sen eksiksin
    İşim gücüm her şeyim tamam
    Bir ev, bir yuva, iki de çocuğa
    Yok ben sensiz karışamam

Yok, yok, yok, yok....
    His hala aynı da yol hala aynı mı?
    His hala aynı da aklın mı yoksa aşk mı?
    Aşk budur yan yolu yok

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çetenin tek eksiği de geldi...

çetenin tek eksiği de geldi...

evet herkes burda olduğuna göre artık ben de burdayım..çee bensiz olur mu ya..fuşyam saolsun gelir gelmez haber verdi bana da...:D ayrıca arkadaşlarımı tekrar burda görmek beni çok mutlu etti..;) özlemişiz galiba... neyse özellikle beni bekleyenler de varmış..herkese selam olsun..:p buyrun burdayım :D
  2. Bi Sen Eksiktin Tuğba Özay

Bi Sen Eksiktin Tuğba Özay

Sevgili Meleklerim, Çok şükür Türkiye Özlediği sese kavuşuyor.:) Mankenden sanatçı olma furkayısına çok şükür Tuğba ÖZAY'da katılıyor. Tuğba da şarkıcı oluyor Podyumlardan sahnelere transfer olan isimler arasına Tuğba Özay da katıldı. Albüm hazırlığında olduğunu ve albümü eylül ayında çıkarmayı planladığını söyleyen Özay, mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapan iki isim hakkında da...
  3. Yalın - Ki sen

Yalın - Ki sen

Heyecanını kaybetmişsin yok inancını kaybetmişsin Doya doooya sarhoşum bize çok günah etmişsin Ki sen benim gözyeşlarmıda gördün sen benim ilk aldıgın güldün Heyecanını kaybetmişsin yok inancını kaybetmişsin Doya doooya sarhoşum bize çok günah etmişsin Heyecanını kaybetmişsin yok inancını kaybetmişsin Doya doooya sarhoşum bize çok günah etmişsin
  4. Tek İstediğim ''Sen''...

Tek İstediğim ''Sen''...

Verdigin bir damla sevgiye canImi istersen Kıramam SeNi, Baska ask,baska sevgi haramdır bana.. ölürüm yine de Bırakmam SeNi.. Gönlüme kurulmus cehennem olsan yanarim, yıllarca Terketmem SeNi.. Yıksan su dunyayı, yerle bir etsen, en guzel cennetle Degismem SeNi.. Sen zalim olsanda yine cekerim zulmünü yıllarca senin.. askınla ömrümü mahvetsen bile icimden koparıp Atamam SeNi.....
  5. herşeyimsin ama tek eksiğimsin

herşeyimsin ama tek eksiğimsin

Nefes alıyorsam eğer seninle olduğum içindir.Seninleysem eğer seni sevdiğim içindir.Yaşıyorsam eğer yaşamanın güzeliğini seninle hissetmek içindir.Sen bendeysen eğer BENİM OLDUĞUN içindir... Bir kadına yazılabilecek en güzel şiirlerden birini sizler için seçtim sevgili melekler umarım beğenirsiniz. Herşeyımsın ama tek eksiğimsin Aşk yasaksa kim yasaklamış? Ateş yanmışsa “yakan...

Sayfayı Paylaş