gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Dyulurum

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Çalarsa çalıp kaçmış, çalmıyor artık Sessizliğin bir telaşmış, koymuyor artık
    Düğüm düğüm şu hayatım beğendiğim masallarım var
    Parça parça rüyalarım yarım kalmış hayallerim var
    Benim aslım bu kadarmış

Duyuyulurum sussam daha çok
    Duyulurum sessim kaf dağının ardından bile
    Gelse kalbine dokunurum
    Gelse kalbine dokunurum
    Bu Harfe Ait Diğer Şarkı Sözleri

Yalın - Dyulurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Kaybettim

Yalın - Kaybettim

her gece biraz daha bir parçam daha eksiliyor yıldızları sayıp uyuyorum seni düşünmek yerine tüm hatalar benim tüm yanlışlar benim tüm cezalar benim sevgimizi tek başıma tükettim kaybettim bir gurur uğruna seni,sevgimi,hevesimi getiremez asla hiçbirşey o eski günleri geri... tüm hatalar benim tüm yanlışlar benim tüm cezalar benim sevgimizi tek başıma tükettim
  2. Yalın - Terazi

Yalın - Terazi

Terazi Bulur muydun mucidi Bir kefesine taksaydı aşkı Sessizliğimi bozma gemi Duy bu boğazın en hüzünlü hali Şimdi mahsuli yanmış tarlalar gibi Yetersizliğine küskün aşık Gururu pek elinde tek Kalesi bile yalnızlığı kalmış Şimdi sürüden ayrı bir kuş gibi Yetersizliğine küskün aşık Kadere inanacak kadar safmış
  3. Yala Yala Bitmez

Yala Yala Bitmez

Zamane çocukları bir acayip arkadaşlarım. Birazdan sizlere " İt yalasa doyar " deyiminin gerçekten de doğru olduğunu kanıtlayacağım. Bir köpek bir bebek arasında ki bu ikilemin sonunda it doyuyor mudur ne dersiniz ? :D:D * * * * * * * * VEEE İT YALIYOR DOYUYOR işte buuuu :puha::puha::puha::puha:

Sayfayı Paylaş