gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gm F Gm F
    Besbelli uzun zamandır aynayı kendine döndürmüyorsun
    Gm F Gm F
    Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme gülümsüyorsun

A# F
    Aşk içinde misafir olmaz
    D#
    Ya yalnız sen ve ben
    A# F
    İki gönül arasına üç saklanmaz
    D#
    Ya yalnızlık ve ben
    F
    Ya o ya ben
    D# F Gm
    Ağlaya ağlaya senden vazgeçiyorum

Gm
    Yasaklandın
    Cm
    Hep saklandığın bu kalpten kovuldun sen
    D#
    Isınıp uyumayı unut
    F
    Sarılıp ağlamayı da
    Cm Gm
    Günaydın gittim ben

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  2. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

C C Am Am e---------------------------------------------|------------------------------------- B--------1---------0-------------1--------0---|------------1-------1-----------1----- G-----------0-----------------------0---------|---------2------2-----------2------2--...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  4. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...
  5. Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

zalim tab yalın zalim tab yalın notaları sıfır km 0 km Bm 8kez*********** ----------------- -----5------5---- -------6--------- ---6-----6------- -4--------------- ----------------- A 4kez************ ----------------- -----4-----4----- -------4--------- ---4-----4------- -2--------------- ----------------- G ----------------- ------5----5----- --------6--------...

Sayfayı Paylaş