gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 3)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

günaydın akor yalın günaydın akor yasaklandın 2 gönül arasına 3 saklanmaz iki gönül arasına üç saklanmaz Not: Tüm Akorları bare basarsanız daha güzel olacaktır.
    Gm Dm Gm Dm
    Besbelli uzun zamandır aynayı kendine döndürmüyorsun
    Gm Gm Dm
    Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme gülümsüyorsun

Bb F
    Aşk içinde misafir olmaz
    Eb
    Ya yalnız sen ve ben
    Bb F
    İki gönül arasına üç saklanmaz
    Eb
    Ya yalnızlık ve ben
    Dm
    Ya o ya ben
    Cm Eb Cm Gm
    Ağlaya ağlaya senden vazgeçiyorum

Gm
    Yasaklandın
    Cm
    Hep saklandığın bu kalpten kovuldun sen
    Eb
    Isınıp uyumayı unut
    Dm
    Sarılıp ağlamayı da
    Cm Gm
    Günaydın gittim ben

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 3) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  2. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

C C Am Am e---------------------------------------------|------------------------------------- B--------1---------0-------------1--------0---|------------1-------1-----------1----- G-----------0-----------------------0---------|---------2------2-----------2------2--...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  4. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...
  5. Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

zalim tab yalın zalim tab yalın notaları sıfır km 0 km Bm 8kez*********** ----------------- -----5------5---- -------6--------- ---6-----6------- -4--------------- ----------------- A 4kez************ ----------------- -----4-----4----- -------4--------- ---4-----4------- -2--------------- ----------------- G ----------------- ------5----5----- --------6--------...

Sayfayı Paylaş