gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 3)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

herşey sensin tab yalın herşey sensin tab Am
    koydum sevinçlerimi önüme
    Dm G Am
    baktım, hepsi sensin

yazdığım şiirlerin her hecesi
    Dm G Am
    üzüldüğüm tüm filmler

yıpranmamış hayatlar
    Em
    büyük hüzünler bekler
    F
    her işte bir hayır
    Dm G Am
    bu işte hepsi sensin

Em
    şimdi senden vaz mi gecmeli
    F
    masal olup yola devam mi etmeli
    F
    ben kalpten sorumlu
    Dm
    aska zorunluydum
    G Am
    anladim her sey sensin

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 3) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Herşey Sensin

Yalın - Herşey Sensin

Koydum sevinçlerimi önüme... Baktım hepsi sensin!... Yazdığım şiirlerin her hecesi... Üzüldüğüm tüm filmler... Yıpranmamış hayatlar büyük hüzünler bekler... Her işte bir hayır bu işte hepsi sensin!... Şimdi senden vazmıgeçmeli??.. Masal olup yola devam mı etmeli??.. Ben kalpten sorumlu... Aşka sorunluydum anladım herşey sensin!... Şimdi senden vaz mı geçmeli??.. Masal olup yola devam mı...
  2. 3 Şey Kuralı .....

3 Şey Kuralı .....

3 Şey Kuralı İdare edilecek 3 şey : Dilimiz, huyumuz, haraketlerimiz. Sevilecek 3 şey : Cesaret, nezaket, yardım. Nefret edilecek 3 şey : Kin, kibir, nankörlük. İstenen 3 şey : Sağlık, dostluk, huzur. Uğrunda savaşılacak 3 şey : Şerefimiz, evimiz, memleketimiz. Düşünülecek 3 şey : Hayat, ölüm, sonsuzluk. Hayatta 3 Şey Hayatta bir kez gittiğinde asla geri dönmeyen 3 şey : Zaman,Sözcükler ve...
  3. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  4. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  5. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...

Sayfayı Paylaş