gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - İstanbul Benden Büyük

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle Okudum birer birer yazdığın notları
    Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları

İstanbul benden büyük onla başa çıkamam
    Küçücük ellerimle seni geri alamam

Ne güzel geçiniyorduk bize ne oldu böyle
    Hep beraber ağlıyorduk bize ne oldu söyle
    Okudum birer birer yazdığın notları
    Hep ayrılığı söyler hep bir kaçış satırları

Sessiz tatsız çaresiz kaldım

Yalın - İstanbul Benden Büyük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın -Ah be kardeşim

Yalın -Ah be kardeşim

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi Git patlat bu kafayı şimdi Git patlat bu kafayı şimdi Bazen herkesten sıkıldığım oluyor Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur Kavgası tasası savaşı aşkı derdi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Sonraya...
  2. Büyük beden elbise modelleri

Büyük beden elbise modelleri

büyük beden elbise modelleri 44 beden elbise 50 yaş üstü modelleri 50 yaş 85 73756863555453
  3. yalın-ah be kardeşim

yalın-ah be kardeşim

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi Git patlat bu kafayı şimdi Git patlat bu kafayı şimdi Bazen herkesten sıkıldığım oluyor Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur Kavgası tasası savaşı aşkı derdi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Sonraya...
  4. Büyük Beden Gömlek Modelleri

Büyük Beden Gömlek Modelleri

büyük beden gömlek modası, büyük beden gömlek, büyük beden giyim modelleri, büyük beden gömlek kombinleri, büyük beden gömlek modeli Büyük beden gömlek modelleri ile etek ve pantolon üstlerine şık kombinler oluşturabilirsiniz. Yeni sezon büyük beden giyim modasından seçtiğimiz gömlek modelleri ile ilgili görsel örnekleri sizler için paylaşıyoruz. Bayanların giyim stillerinden biri olan gömlek...
  5. Büyük Beden Tunik Modelleri

Büyük Beden Tunik Modelleri

tunik modelleri, tunik modelleri 2014, tunik modelleri 2015, büyük beden tunik modeli, büyük beden giyim 2015, büyük beden tunikler Eski yıllara göre günümüz de hemen hemen her şehir de tüketiciye hizmet veren büyük beden giyim mağazaları bayanlara yönelik oldukça şık tasarımlar sunarak büyük beden giyinen bayanların beğenisini kazanıyor. Her bayanın severek kullandığı tunik modelleri büyük...

Sayfayı Paylaş