gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü Yalın Kalpten Dudağa

Başarılı şarkıcı Yalın 'ın seslendirdiği Kalpten Dudağa şarkısının sözleri aşağıda melekler :)

Kalpten Dudağa

Bi cesaret geliver yanıma
    Öyke bir anda olur olur
    Olur mu olur
    Korkunun ecele faydası eğer aşksa
    Olur olur güzelde olur

Süslemeden düşünmeden
    Kalpten dudağa öyle saf
    Akla hiç değmeden
    Asaletin kabul yine sende dursun

Varsa sen yoksa sen bir adım gelebilsen
    Yazarım söylerim nası bi son istersen
    Buzlarım çözülür gül yüzünü göstersen
    Aşkı bi dinlesen

Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın Kalpten Dudağa Sözleri rica ediyorum

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri rica ediyorum

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri için yazıyorum size lütfen bilen varsa bu şarkıyı bana Yalın Kalpten Dudağa Sözlerini yazsın kızlar
  2. Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba kızlar sizden mümkünse Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum ve iyi akşamlar diyorum :)
  3. Yalın'dan Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri

Yalın'dan Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözleri Kalpten Dudağa Şarkı Sözü Medyada çıkan haberler göre Beren Saatten hoşlanan ancak Saat'e bunu itiraf edemeyip Kenan Doğulu'ya kaptıran Yalın kalpten dudağa şarkı sözü ile karşınızdayız melekler :) Bi cesaret geliver yanıma Öyle bir anda olur olur Olur mu olur Korkunun ecele faydası eğer aşksa Olur olur güzelde olur Süslemeden düşünmeden Kalpten...
  4. Yalın Kalpten Dudağa Sözleri istiyorum sizden

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar ben Yalın'ın koyu hayranlarından biriyim benim gibi Yalın hayranları varsa bu sitede işte onlardan da Yalın Kalpten Dudağa Sözlerini yazmalarını rica ediyorum.
  5. Sezen Aksu'dan Aşk Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Sezen Aksu'dan Aşk Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Bu konu; Sezen Aksu Aşk şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müzik dünyasının bir numaralı isimlerinden Minik Serçe lakaplı Sezen Aksu şarkılarından biriyle daha sizlerleyiz. Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve yapımcı kimliğiyle Türk halkının gönlünde yer eden Sezen Aksu, 1983-1985 yılları arasında Eurovisiona gitmek için de Türkiye elemelerine katıldı....

Sayfayı Paylaş