gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Kaybettim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

her gece biraz daha bir parçam daha eksiliyor yıldızları sayıp uyuyorum seni düşünmek yerine
    tüm hatalar benim
    tüm yanlışlar benim
    tüm cezalar benim
    sevgimizi tek başıma tükettim

kaybettim bir gurur uğruna seni,sevgimi,hevesimi
    getiremez asla hiçbirşey o eski günleri geri...

tüm hatalar benim
    tüm yanlışlar benim
    tüm cezalar benim
    sevgimizi tek başıma tükettim

Yalın - Kaybettim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Dyulurum

Yalın - Dyulurum

Çalarsa çalıp kaçmış, çalmıyor artık Sessizliğin bir telaşmış, koymuyor artık Düğüm düğüm şu hayatım beğendiğim masallarım var Parça parça rüyalarım yarım kalmış hayallerim var Benim aslım bu kadarmış Duyuyulurum sussam daha çok Duyulurum sessim kaf dağının ardından bile Gelse kalbine dokunurum Gelse kalbine dokunurum Bu Harfe Ait Diğer Şarkı Sözleri
  2. Yalın - Terazi

Yalın - Terazi

Terazi Bulur muydun mucidi Bir kefesine taksaydı aşkı Sessizliğimi bozma gemi Duy bu boğazın en hüzünlü hali Şimdi mahsuli yanmış tarlalar gibi Yetersizliğine küskün aşık Gururu pek elinde tek Kalesi bile yalnızlığı kalmış Şimdi sürüden ayrı bir kuş gibi Yetersizliğine küskün aşık Kadere inanacak kadar safmış
  3. Yala Yala Bitmez

Yala Yala Bitmez

Zamane çocukları bir acayip arkadaşlarım. Birazdan sizlere " İt yalasa doyar " deyiminin gerçekten de doğru olduğunu kanıtlayacağım. Bir köpek bir bebek arasında ki bu ikilemin sonunda it doyuyor mudur ne dersiniz ? :D:D * * * * * * * * VEEE İT YALIYOR DOYUYOR işte buuuu :puha::puha::puha::puha:

Sayfayı Paylaş