gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:----------------------------
    G:-6-7-9----------------------
    D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7--
    A:----------------------------
    E:----------------------------

e:----------------------------
    B:----------------------------
    G:-6-7-9----------------------
    D:-------7-7-5-7--------------
    A:----------------------------
    E:----------------------------

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Cumhuriyet - AKOR (versiyon 3)

Bm Em Kalbimin orta yerinde bunasıl bircumhuriyet A G Seninki nasıl bir hakimiyet ben anlamadım F# Sustum sustum sonunda dayanamadım Bm Em A Aşkmısın dertmisin yoksa canına susamakmı benimki G Hayatı kovalamakmı dörtnala bu evde F#...
  2. Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 3)

günaydın akor yalın günaydın akor yasaklandın 2 gönül arasına 3 saklanmaz iki gönül arasına üç saklanmaz Not: Tüm Akorları bare basarsanız daha güzel olacaktır. Gm Dm Gm Dm Besbelli uzun zamandır aynayı kendine döndürmüyorsun Gm Gm Dm Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme gülümsüyorsun Bb F Aşk içinde misafir olmaz...
  3. Yalın - Yağmur - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Yağmur - AKOR (versiyon 3)

Am Kışla yaz gibiydik Dm Sen kar tanesi ben güneş G Çözmek zor bu buzları C Yalvarsan ne fark eder Dm Çocukça kavgalar bunlar mazeretler E Sebebimiz olmuş yabancı gözler Am Kışla yaz gibiydik Dm Hep aramızda bir yarış G C Belki sen birinci yada ben ne fark eder...
  4. Yalın - Kalamadım - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Kalamadım - AKOR (versiyon 3)

yalın kalamadım akor C#m(Am) İçim sızlıyor doğru F#m(Dm) Ama sana git demekten başka yol mu var B(G) E(C) Onların doğrularıyla büyürken A(F) G#(E) İçine hayat çekmek değil kolay C#m(Am) Sesim çıkmıyor doğru F#m(Dm) Ama bağırsam kime ne faydası var B(G) E(C) Bedelli mutluluklar düzeninde...
  5. Yalın - Zalim - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Zalim - AKOR (versiyon 3)

zalim akor yalın zalim akor yalın notaları ellerine sağlık ellerine sağlık Bm Ellerine sağlık hadi durma kutla bu zafer senin A Yüreğine sağlık yalan dünya da tek safirin G E Bm Onu kaybetme onu kirletme hırsından süsleme Bm Hadi seni sevdim diyelim bir daha Em Gözümü karartıp...

Sayfayı Paylaş