Yalın Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda Video Klip | Melekler Mekanı FORUM - 24 Eylül 2016

Yalın Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda Video Klip

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında fatmakarhan tarafından paylaşıldı.

1. fatmakarhan

fatmakarhan Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yalın'ın keyfi tadında aşkı yolunda şarkısı çok güzel olmuş...

Yönetimin notu: Telif hakları kanunu gereğince sitemizde klip yayınlanması yasaktır. Bilginize..

edit by TİTAN

Yalın Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda Video Klip konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yalın - Son Aşkım

Deli oluyorum Belki de aklımı çoktan kaybettim Artık benim olmasan da ömrümü sana tükettim Seveceğini bilseydim Yalvarır sana ne olur dön derdim Döneceğini bilseydim Yoluna milyonlarca gül sererdim Zamansız geldin biraz, ben de tam ağlıyordum Elimde bavulum burdan çekip gidiyordum Yanımda bana aldığın ufak oyuncağım Sorma neden diye Sen anlamazsın Son aşkım olacaksın Canımdan...
  2. Rihanna'nın Video Klip İmajı

Saçlarının rengini ve şeklini çok beğendim fakat kıyafetini hiç beğenmedim açıkçası.Hırkası ,korsesi ,şortu ,çorabı tek başına oldukça hoş fakat kombine edildiğinde pek bi manasız olmuş...Terliğine de diyecek söz bulamıyorum.:24: Salı günü Manhattan, New York’ta gerçekleşen “What’s my name” şarkısının video çekiminde iddialı kıyafetiyle rol aldı. Rihanna dar korsesi, yırtık kot şortu,...
  3. Süper Bir Hint Video Klibi, Bayılacaksınız! :)))

komik hint video klip, hin şarkısı, komik hint videosu Bir kızla bir erkek birbirlerini severler ama ortada küçük bir sorun vardır, kızın babası. Ne yaparlarsa yapsınlar babayı bir türlü ikna edemezler. Delikanlı müstakbel kayınbabasının ayaklarına diz çöker yalvarır ama ı-ıh :D:D Peki sonunda ne olur? Hintlilere özgü, gülmekten yerlere yatacağınız bir video klip, buyrun :D:D Dipnot:...

Sayfayı Paylaş