gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Ki Sen - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ki sen akor yalın ki sen akor yalın notaları tab notaları
    G|-----------0--------------------
    D|-----2-2-3---3-2-0-2------------
    A|---0----------------------------

Am G F
    hazırlanmış biyere gidiyor gibisin
    Am G F
    benim her yerde elim kolum var
    Am F
    bilmezmisin yüzüm düşmüş kaç gündür düşünüyorum
    Dm Em
    tenhalaştı kahvaltılarımız
    F Dm G Am
    bomboş bakyırouz artık bi bildiğin var da susuyor gibisin

Dm G Am
    ki sen benim gözyaşlarımı da gördün
    Dm Em Am
    sen benim ilk aldığım güldün
    Am Em
    Heyecanını kaybetmişsin
    G F
    yok inancını kaybetmişsin
    Dm G
    Doya doooya sarmamışım
    F G
    bize çok günah etmişsin

Yalın - Ki Sen - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

his hala aynı da yol hala ayrı mı his aynı da yol ayrımı ayni ayri mi ayrı mı güç onda aklın yoksa aşkın aynıda ayrımı Yaşlanmışsın görmeyeli Şişmanlamışsın evlendin mi, kaç kere Senden sonrası olmadı, olmadı, yok Özledim yani, aşk budur yan yolu yok Yok Bir tek sen eksiksin İşim gücüm her şeyim tamam Bir ev, bir yuva, iki de çocuğa Yok ben sensiz karışamam His hala aynı da, yol hala ayrı...
  2. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  4. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  5. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...

Sayfayı Paylaş