gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Ki sen

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Heyecanını kaybetmişsin yok inancını kaybetmişsin Doya doooya sarhoşum
    bize çok günah etmişsin

Ki sen benim gözyeşlarmıda gördün
    sen benim ilk aldıgın güldün
    Heyecanını kaybetmişsin
    yok inancını kaybetmişsin
    Doya doooya sarhoşum
    bize çok günah etmişsin

Heyecanını kaybetmişsin
    yok inancını kaybetmişsin
    Doya doooya sarhoşum
    bize çok günah etmişsin

Yalın - Ki sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece

Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece

uygun bir gökyüzü bulup parlamalıyım yangın bir aşka atılıp kor olmalıyım mutluluk yürekli olana yakışır ben sevdiysem buna kim karışır onlar buna dümdüz delilik diyorlar deli kalp sesinin izinde bilmiyorlar yorulmadan hangi tepe aşılır ben sevdiysem buna kim karışır isteyipte söyleyemediğim çok şey var sen dönmeden uyumam bu gece düşün bi benden başka gerçeğin mi var sen dönmeden uyumam bu...
  2. Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

his hala aynı da yol hala ayrı mı his aynı da yol ayrımı ayni ayri mi ayrı mı güç onda aklın yoksa aşkın aynıda ayrımı Yaşlanmışsın görmeyeli Şişmanlamışsın evlendin mi, kaç kere Senden sonrası olmadı, olmadı, yok Özledim yani, aşk budur yan yolu yok Yok Bir tek sen eksiksin İşim gücüm her şeyim tamam Bir ev, bir yuva, iki de çocuğa Yok ben sensiz karışamam His hala aynı da, yol hala ayrı...
  3. Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin - AKOR (versiyon 1)

yalın bir tek sen eksiksin akor bir tek sen eksiksin akor yalın bi herşey tamam herşeyim tamam Intro = Bm (8 Kez) Bm G Yaşlanmışsın görmeyeli Bm Şişmanlamışsın, evlendin mi kaç kere G# Senden sonrası olmadı olmadı yok G Bm G Özledim yani; aşk budur yan yolu...

Sayfayı Paylaş