gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Meleklerin Sözü Var - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

son nefesim akor C
    Dünya üzemez beni )
    Am )
    Ölüm korkutabilir mi ) 2
    Dm G C )
    Sen olmadan bu kalp hissedebilr mi )

C
    Güneş batmış bana ne
    Am
    Ellerin yok kime ne
    Dm
    Yerine koyamadın
    G C
    Razı olamadım sensizliğe
    F G C Am
    Kalpler yanmış yağmur ıslatmış
    F G
    Tanrı korumuş ya sevenleri...

C Em
    Son nefesimde elimi sen tutacaksın )
    Am Em )
    Son sözlerimi bir sen duyacaksın )
    F G C/F )
    Meleklerin sözü var ) 2
    F G C )
    Meleklerin sözü var )

Yalın - Meleklerin Sözü Var - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın-SON AŞKIM ŞARKI SÖZÜ

Yalın-SON AŞKIM ŞARKI SÖZÜ

yalın son aşkım şarkı sözü Deli oluyorum Belki de aklımı çoktan kaybettim Artık benim olmasan da ömrümü sana tükettim Seveceğini bilseydim Yalvarır sana ne olur dön derdim Döneceğini bilseydim Yoluna milyonlarca gül sererdim Zamansız geldin biraz, ben de tam ağlıyordum Elimde bavulum burdan çekip gidiyordum Yanımda bana aldığın ufak oyuncağım Sorma neden diye Sen...
  2. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  4. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  5. Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

zalim tab yalın zalim tab yalın notaları sıfır km 0 km Bm 8kez*********** ----------------- -----5------5---- -------6--------- ---6-----6------- -4--------------- ----------------- A 4kez************ ----------------- -----4-----4----- -------4--------- ---4-----4------- -2--------------- ----------------- G ----------------- ------5----5----- --------6--------...

Sayfayı Paylaş