gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Meleklerin Sözü Var

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yalın şarkı notaları güneş batmış banane yalın güneş batmış banane melekler korusun dinle Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi
    Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi

Güneş batmış bana ne
    Ellerin yok kime ne
    Yerine koyamadım
    Razı olamadım sensizliğe

Kalpler yanmış yağmur ıslatmış
    Tanrı korurmuş ya sevenleri
    Son nefesimde elimi sen tutacaksın
    Son sözlerimi bir sen duyacaksın
    Meleklerin sözü var

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yalın - Meleklerin Sözü Var
    Güneş batmış bana ne
    Ellerin yok kime ne
    Yerine koyamadım
    Razı olamadım sensizliğe

aşkım bu satırlarıı msj atmış bana günler sonra yalından duyuncaa çook şaşırmıştımm
    bu şarkı benim için özelll ..

Yalın - Meleklerin Sözü Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Seni Buralarda Bir Özleyen Var

Yalın - Seni Buralarda Bir Özleyen Var

Ben taptıkça o hepten kaçar gider Küçücük dertleri dev yapar küser İşte böyle bir aşık canından bezer Ve böyle bir kuş sürüden uçar gider Niye canım yansın niye Yarım mı kalsın birinde Sarılırım bırakmam yuvaya dönse Seni buralarda bir özleyen var Kalp denilen yerinde yeller eser Seni buralarda bir bekleyen var Hiç anlamaz üzülmez o taştan beter Bugünü ılıksa yarını soğuk eser...
  2. Yalın-SON AŞKIM ŞARKI SÖZÜ

Yalın-SON AŞKIM ŞARKI SÖZÜ

yalın son aşkım şarkı sözü Deli oluyorum Belki de aklımı çoktan kaybettim Artık benim olmasan da ömrümü sana tükettim Seveceğini bilseydim Yalvarır sana ne olur dön derdim Döneceğini bilseydim Yoluna milyonlarca gül sererdim Zamansız geldin biraz, ben de tam ağlıyordum Elimde bavulum burdan çekip gidiyordum Yanımda bana aldığın ufak oyuncağım Sorma neden diye Sen...
  3. Yalın Kalpten Dudağa Sözleri istiyorum sizden

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar ben Yalın'ın koyu hayranlarından biriyim benim gibi Yalın hayranları varsa bu sitede işte onlardan da Yalın Kalpten Dudağa Sözlerini yazmalarını rica ediyorum.
  4. Yalın En Mükemmel Misafirim Şarkı Sözü istiyorum

Yalın En Mükemmel Misafirim Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar aranızda Yalın En Mükemmel Misafirim Şarkı Sözlerini bilen var ise lütfen bana acil tarafından Yalın En Mükemmel Misafirim Şarkı Sözünü yazsın
  5. Yalın Onun Yolu Şarkı Sözleri istiyorum

Yalın Onun Yolu Şarkı Sözleri istiyorum

Yalın Onun Yolu Şarkı Sözlerini bilen varsa aranızda acaba mümkünse bana Yalın Onun Yolu Şarkısının Sözlerini yazabilir mi? Şimdiden çok mersi ve keyifli pazarlar.

Sayfayı Paylaş