gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece - AKOR (versiyon 4)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

sen dönmeden uyumam bu gece akor isteyip de söyleyemediğim çok şey var yalın isteyipte söyleyemediğim çok şey var akor yalın isteyip de isteyipte Dm Uygun bir gökyüzü bulup parlamalıyım
    Dm
    Yangın bir aşka atılıp kor olmalıyım
    Gm F
    Mutluluk yürekli olana yakışır
    Bb C Dm
    Ben sevdiysem buna kim karışır
    Dm
    Onlar buna dümdüz delilik diyorlar
    Dm
    Deli kalp sesinin izinde bilmiyorlar
    Gm F
    Yorulmadan hangi tepe aşılır
    Bb C C
    Ben sevdiysem buna kim karışır

Dm Bb Gm
    İsteyip te söyleyemediğim çok şey var
    Bb C Dm
    Sen dönmeden uyumam bu gece
    Dm Bb Gm
    Düşün bir benden başka gerçeğin mi var
    Bb C Dm
    Sen dönmeden uyumam bu gece

Yalın - Sen Dönmeden Uyumam Bu Gece - AKOR (versiyon 4) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  2. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  4. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...
  5. bu sefer 4 gün geçti  hamilemiyim acaba?

bu sefer 4 gün geçti hamilemiyim acaba?

ben hep 28 günde adet oluyorum bu sefer 4 gün geçti ve aşırı bel ağrım kasık ve gögüs agrısı çekiyorum umutlnmak ıstemiyorum napsam

Sayfayı Paylaş